نتایج جستجو برای عبارت :

غبغب چیست و چرا بوجود می آید؟

یکی از جدیدترین روش های درمان افتادگی غبغب، پلاسماجت غبغب می باشد.
اگر تا بحال نام آن به گوشتان نخورده باشد شاید بپرسید پلاسماجت غبغب چیست؟
در این روش بدون نیاز به تیغ و جراحی افتادگی غبغب درمان می گردد.
اگر بدنبال یک مرکز معتبر در این زمینه هستید پیشنهاد می کنم سری به مرکز پلاسماجت غبغب آوا بیوتی بزنید.
برای کسب اطلاعات بیشتر  درباره هزینه پلاسماجت غبغب، مزایای پلاسماجت غبغب و عوارض پلاسماجت غبغب مقاله "پلاسماجت غبغب چیست؟ | هزینه پلاسماج
غبغب چیست و چرا بوجود می آید؟
افتادگی، آویزانی و پری ناحیه زیر چانه را غبغب میگویند. زیبایی این قسمت به وجود زوایا و خطوط مشخص بستگی دارد ولی غبغب این شاخصه ها را از بین برده و قیافه ای مسن تر، خسته تر و غیر جذابتری به فرد میدهد.
ایجاد غبغب سه علت عمده دارد؛ کوچک و یا عقبتر بودن چانه، تجمع چربی و شل
شدن پوست و عضلات. در مورد چانه علت اصلی ژنتیک و مادرزاد است ولی در افراد
مسن میتواند بدلیل تحلیل استخوان هم ایجاد گردد. جمع شدن چربی میتواند
بدلیل
دلیل اصلی ایجاد غبغب چیست
وجود یک خط گردن سفت و محکم در زیر چانه،
ظاهری جوان به افراد می دهد درحالی که برخی افراد در ناحیه گردن و زیر چانه
مقداری چربی دارند و این باعث چاق تر دیده شدن فرد می شود و باعث کاهش
اعتماد به نفس و زیبایی می شود. غبغب در اثر سن، سبک زندگی، تحرک کم،
افزایش وزن و عوامل ژنتیکی بوجود می آید.
با جراحی غبغب ،پوست و گوشت زیر گلو که در
اثر افزایش سن شل شده را می توان برداشته و ظاهر صورت را اصلاح نمود. در
این جراحی باقیمانده پوس
روش های جلوگیری از افتادگی صورت و غبغب
وجود غبغب در زیر چانه منظره‌ای نیست که کسی آن را دوست داشته باشد. خوشبختانه تمرینات ورزشی ساده‌ای برای از بین بردن غبغب و کاهش چربی در زیر چانه، گلو و گردن وجود دارد که  قصد داریم در این مطلب آنها را بررسی کنیم:
غبغب چیست؟
غبغب
برجستگی یا آویزانی زیر چانه است که در اثر افتادگی عضلات و پوست صورت و
گردن صورت می‌گیرد و ممکن است به صورت مادرزادی در فرد وجود داشته باشد یا
در اثر چاقی فرد چربی زیر چانه جمع ش
روش های جلوگیری از افتادگی صورت و غبغب
وجود غبغب در زیر چانه منظره‌ای نیست که کسی آن را دوست داشته باشد. خوشبختانه تمرینات ورزشی ساده‌ای برای از بین بردن غبغب و کاهش چربی در زیر چانه، گلو و گردن وجود دارد که  قصد داریم در این مطلب آنها را بررسی کنیم:
غبغب چیست؟
غبغب
برجستگی یا آویزانی زیر چانه است که در اثر افتادگی عضلات و پوست صورت و
گردن صورت می‌گیرد و ممکن است به صورت مادرزادی در فرد وجود داشته باشد یا
در اثر چاقی فرد چربی زیر چانه جمع ش
غبغب اغلب ممکن است برای افرادی که اضافه وزن دارند پیش بیاید. هرچند بسیاری از مراجعه کنندگان که با مشکل غبغب روبرو هستند مشکلی با وزن یا کم کردن وزن خود ندارند زیرا برای بعضی افراد غبغب ممکن است یک مشکل ژنتیکی باشد که به ارث رسیده باشد.

روش های زیر غیر جراحی هستند و به داشتن پوستی کشیده و مستحکم تر و صورتی بدون افتادگی و بهبود خط چانه و کاهش غبغب کمک می کنند و به شما اجاره می دهند بدون تحمل عوارض جراحی و ریسک بالای آن ها مشکل غبغب را درمان ن
ایجاد نشاط و شادابی یکی از مؤثرترین راه ها برای افزایش بهداشت روانی در جامعه است، مدرسه بعنوان یک نهاد می تواند با بوجود آوردن زمینه ها و برنامه هایی باعث هر چه شاداب کردن جامعه شود. اگر در مدرسه شوق زندگی کردن بوجود آید خود به خود اثرگذار بر جامعه خواهد بود. انسان های شاد زندگی خود را تحت کنترل دارند، مسئولیت پذیرند، هدفمند هستند، دید مثبت به زندگی دارند.
ایجاد نشاط و شادابی یکی از مؤثرترین راه ها برای افزایش بهداشت روانی در جامعه است، مدرسه بعنوان یک نهاد می تواند با بوجود آوردن زمینه ها و برنامه هایی باعث هر چه شاداب کردن جامعه شود. اگر در مدرسه شوق زندگی کردن بوجود آید خود به خود اثرگذار بر جامعه خواهد بود.می توان گفت نشاط در مدرسه مقدمه ای برای نشاط در جامعه است.
ولایت اهل بیت علیهم السلام و برائت از دشمنان ایشان شرط اصلی شناخت خداست
ثقة الاسلام کلینی قدس الله روحه الشریف روایت کرده است:
۱- الحسین بن محمد، عن معلى بن محمد، عن الحسن بن علی الوشاء قال: حدثنا محمد ابن الفضیل، عن أبی حمزة قال: قال لی أبو جعفر علیه السلام: إنما یعبد الله من یعرف الله، فأما من لا یعرف الله فإنما یعبده هكذا ضلالا قلت: جعلت فداك فما معرفة الله؟ قال: تصدیق الله عز وجل وتصدیق رسوله صلى الله علیه وآله وموالاة علی علیه السلام والا
هر انسان معمولی به طور متوسط روزانه ۵٠ تا ۶٠ هزار رشته فکری متناسب با شغل و مشغله هاش توی ذهنش شکل میگیره. این رشته های افکار بوجود میان و محو میشن بعضی قدرت بیشتری دارن و توی ناخودآگاه بیشتر بهشون پرداخته میشه و آدم دنبالشون میکنه. خیلی از افکار هم بوجود میان و فوری ازبین میرن چون ما دنبالشون نمی‌کنیم. اگه چنددقیقه افکاری که به ذهنتون خطور میکنن رو بنویسید بهتر متوجه منظورم میشید.
یه تفاوت اساسی که آدمای سالم با دیوانه ها دارن اینه که دیوان

کاترین : از حرفهای من ناراحت نشو؛
           ما هر دو یکی هستیم، نباید عمدأ بین خودمون سوتفاهم بوجود بیاریم.فردریک: چه جوری؟
کاترین: آدمهایی که همدیگر رو دوست دارند مخصوصا بین خودشون سوتفاهم بوجود می آرند
           و دعوا می کنند؛
           بعد یهو می بینند که دیگه همدیگر رو دوست ندارند.فردریک: ما دعوا نمی کنیم.کاترین:  نباید بکنیم؛
       چون اگر توی این دنیا اتفاقی بین ما بیفته همدیگرو از دست میدیم، اونوقت دست دیگران میفتیم...

ایجاد نشاط و شادابی یکی از مؤثرترین راه ها برای افزایش بهداشت روانی در جامعه است، مدرسه بعنوان یک نهاد می تواند با بوجود آوردن زمینه ها و برنامه هایی باعث هر چه شاداب کردن جامعه شود. اگر در مدرسه شوق زندگی کردن بوجود آید خود به خود اثرگذار بر جامعه خواهد بود. انسان های شاد زندگی خود را تحت کنترل دارند، مسئولیت پذیرند، هدفمند هستند، دید مثبت به زندگی دارند.
از دور زیادست دو هفته پس تعطیل و یک هفته قبل تعطیل اووووووووووووووو چقدر زیاد اما از نزدیک همچون ابر در بهاران سریع می رود و سریع می گرید.
استادی می گفت بچه های خوابگاهی از یک کتاب بیشتر به خانه نبرید چون وقت نمی کنید در تعطیلات عید بخوانید متاسفانه آنها دانشجوی باد در غبغب انداخته مکانیک تهران بودند و گفتند نه الا و بلا باید تمام کتاب هارا برای مطالعه در عید به تاراج ببریم. عاقبت با یک چمدان کتاب به خانه خود در شهرستان برگشتند و با یک چمدان پ
سلام
برای مقاوم کردن ریه و رگ های خونی در برابر فشار بیماری های عروق و ریه شاید بهتر باشد بدنتان را آماده سازی نمائید و نوعی Antibody برای بدن خود بوجود آورید. 
توصیه اینجانب استفاده حداقل یک بار از انفیه در ماه است تا حداقل ده بار عطسه بوجود بیاید و تا یک ماه بعد استفاده نکنید بدین طریق اگر خدا بخواهد بدن شما مقاومتش بالا خواهد رفت. این نظریه به اثبات نرسیده ولی تجربه خوبی می باشد چرا که ماهی یک بار ضرری ندارد.
مقدارمصرف ماهی یک بارکمتر از یک عدس
بسم الله الرحمن الرحیم
اگر ازین حقیر سؤال میپرسید باید بگویم که عاقل آن است که میان خوب و خوب تر آنقدر عاقل باشد که خوبتر را انتخاب کند...در زمانی که هجوم سؤالات فراوان از سوی مکاتب و مذاهب و ادیان و ایدئولوژی های مختلف به سمت شیعه آغاز شده است... تحقیق و یافتن پاسخ صحیح برای این پرسش ها وظیفه هر شیعه ای است.نشستن و بحث کردن در خصوص روایات وارد شده در چگونگی مسح کردن شاید لازم باشد _که لازم نیست چون علمای بزرگ شیعه در قرون گذشته به بررسی این مسائ
رونق دادن به کسب و کار
باور محدود کننده همان افکار تکراری است که باعث می شود ما به خواسته هایمان نرسیم، به عبارتی خواسته را جذب نکنیم.

⛔️ باورهای منفی سبب بوجود آمدن افکار منفی می شوند.

➖ افکار منفی سبب بوجود آمدن احساس منفی می گردند و احساس منفی سبب بوجود آمدن ارتعاش منفی می شود که همه این ها سبب می شود ما به خواسته های خود نرسیم.      

پس تمام تلاش را باید بکنیم تا افکار محدود کننده را از بین ببریم.

https://inoti98.blog.ir

بدون سختی و شکست
پرتال جامع علوم صوتی فایل های صوتی,آموزشی ,بسیار جذاب,وآموزنده WPESHARAT سحابی ها بنظرتون چطوری شکل میگرن و اصولا چی هستند توضیحاتی فوق العاده جالب و شنیدنی رو با هم بشنویم و لذت ببریم و شناخت بیشتری نسبت به عالم پیدا کنیم بهترین سطوح علمی و تربیتی و روش های زندگی [...]
این نوشته سحابی ها چطور بوجود آمده اند برای اولین بار ظاهر می شود در Wpesharat & پرتال جامع علوم صوتی اشارت.
ایجاد نشاط و شادابی یکی از مؤثرترین راه ها برای افزایش بهداشت روانی در جامعه است، مدرسه بعنوان یک نهاد می تواند با بوجود آوردن زمینه ها و برنامه هایی باعث هر چه شاداب کردن جامعه شود. اگر در مدرسه شوق زندگی کردن بوجود آید خود به خود اثرگذار بر جامعه خواهد بود. انسان های شاد زندگی خود را تحت کنترل دارند، مسئولیت پذیرند، هدفمند هستند، دید مثبت به زندگی دارند.
ادامه مطلب
با سلام خدمت خوانندگان و خودم!
پس از حدود 5 ماه مجددا وبلاگ نویسی رو شروع کردم و علتش مشکلی که در تنظیمات بلاگم بوجود اومده بود و امکان ارسال مطلب رو برام با مشکل مواجه کرد...
توی این 5 ماه خیلی اتفاقات خاصی برام افتاد و هم خیلی خوب و هم خیلی بد...!
اتفاقات خوبی که برام بوجود اومد همش لطف خداوند بوده و خیلی شاکر هستم و اما اتفاقات بد زندگیم رو ناشی از سوء مدیریت آدمها بخصوص مسئولین میدونم نه چیز دیه...
واقعا آدم وقتی توی جریان کاری قرار میگیره بخاطر
نهادهای عمومی غیر دولتی با اجازه ماده ۳۰ قانون محاسبات عمومی بوجود می آیند.قسمتی از بودجه خود را از اعتبار منظور در بودجه کشور می گیرند و در امور مربوط به محاسبات مالی ، امور استخدامی و ... از آزادی عمل وسیع تری برخوردارند. نهاد های عمومی غیر دولتی را نباید با نهاد های انقلابی اشتباه گرفت.نهادهای انقلابی از جمله سازمانهایی هستند که در اوایل انقلاب در راستای تحقق منافع انقلاب بوجود آمده اند بعضی دولتی و بعضی هم در لیست فهرست نهادهای عمومی غیر
رزش چگونه به زاویه دار شدن فک کمک می کند
با مشورت رفتن از دو متخصص به نام های درکت اسکات میشل شرایبر متخصص کایروپراکتیک و توانبخشی و تغذیه بالینی و کریستینا اوسوریو مربی یوگا بهترین ورزش ها برای فرم دهی به فک و چانه را با شما در میان می گذاریم. این ورزش ها را میتوانید هفته ای ۲ تا ۳ بار انجام دهید.
به گفته دکتر شرایبر، عضلات گردن غالبا توسعه نیافته و مهار می شوند و تقریبا هرگز حرکات ورزشی برای تقویت آن ها انجام نمی شود. ضعیف شدن این عضلات می ت
لک‌لک کفن‌ و دفن یا لک‌لک مارابو نام یک گونه از سرده لک‌لک‌های گرمسیری است. بسیاری از مردم این پرنده را زشت‌ترین و ترسناک‌ترین پرنده دنیا می دانند. 
لک‌لک‌های مارابو سر و گردن بی موی صورتی رنگ و غبغب بی پر که دارای قابلیت باد کردن است، دارند. همچنین سه متر طول و دوبال و سری شبیه به زامبی‌ دارند.
نمیدانم فرهنگ کشف شجره نامه دانش آموزان در روز اول مدرسه، ایده و حرکت چه کسی بوده دقیقا؟! اگر پیدایش کنم، چنان درسی به او می‌دهم که بیاید از تمام قربانیان این فرهنگ نادرست عذر بخواهد.  
روز اول مدرسه، دانش‌آموزان تک تک باید بلند شوند و شغل پدر را بگویند. آنهایی که پدرانشان شغل بالایی دارند که فبها. بادی در غبغب می‌اندازند و می‌گویند مثلا: پدرم دکتر است، معلم است، کارمند است، نظامی است،...  
من نگاهم به آن بچه‌ای است که استرس دارد و می‌ترسد
به نام خداسلام
من سامان قادر پناه، دانشجوی رشته مهندسی مکانیک،
قصد دارم ایده هایی که به ذهنم میرسند رو بنویسم و در صورت داشتن قابلیت ساخت ان ها را به مرحله نواوری برسانم، و چون طرز فکر افراد باهم متفاوته از شما دوستان خلاق و ایده پرداز دعوت میکنم ک ایده های خود را با مجموعه ما به اشتراک بزارید. شاید کسانی باشند که منتظر فرصتی هستند  تا طرح مورد نظرشون رو ارائه دهند و با همکاری دیگران بسازند و زندگی جدید و بهتری برای خود و دیگران رقم بزنند، م
نمیدانم فرهنگ کشف شجره‌نامه‌ی دانش‌آموزان در روز اول مدرسه، ایده و حرکتِ چه کسی بوده دقیقا؟! اگر پیدایش کنم، چنان درسی به او می‌دهم که بیاید از تمام قربانیان این فرهنگ نادرست عذر بخواهد.  
روز اول مدرسه، دانش‌آموزان تک تک باید بلند شوند و شغل پدر را بگویند. آنهایی که پدرانشان شغل بالایی دارند که فبها. بادی در غبغب می‌اندازند و می‌گویند مثلا: پدرم دکتر است، معلم است، کارمند است، نظامی است،...  
من نگاهم به آن بچه‌ای است که استرس دارد و می
باور محدود کننده همان افکار تکراری است که باعث می شود ما به خواسته هایمان نرسیم، به عبارتی خواسته را جذب نکنیم.
⛔️ باورهای منفی سبب بوجود آمدن افکار منفی می شوند.
➖ افکار منفی سبب بوجود آمدن احساس منفی می گردند و احساس منفی سبب بوجود آمدن ارتعاش منفی می شود که همه این ها سبب می شود ما به خواسته های خود نرسیم.      
پس تمام تلاش را باید بکنیم تا افکار محدود کننده را از بین ببریم.
https://inoti137.blog.ir

بدون سختی و شکست، موفقیت به دست نمی‌آید. 
اجازه
ترامپ می گوید هیلاری کلینتون و اوباما داعش را به وجود آورده اند.پس پدر و مادر واقعی داعش پیدا شد و داعش به آغوش گرم پدر و مادر واقعی خودش یعنی اوباما و هیلاری برمیگردد و از دست اسلام که به دروغ گفته میشد پدر و مادر داعش هستن راحت میشوند.اوباما خودش هم در صحبتهایش حرفهای ترامپ را تایید می کند و اعتراف می کند که نیروهای داعش را ما آموزش دادیم.  خب پس میتوان گفت باراک اوباما و اطرافیانش یک پدر واقعی برای داعش هستند یک پدر خوب که برای فرزندش همه چ
یکی از جدیدترین متدهای درمانی برای جوانسازی و لیفت صورت، پلاسماجت می باشد.
از جمله کاربردهای آن می توان به پلاسماجت بینی، پلاسماجت پلک، پلاسماجت غبغب اشاره نمود.
جالب است بدانید یکی از بهترین روش ها برای کوچک کردن و لیفت بینی های گوشتی، پلاسماجت می باشد. پیشنهاد می کنم برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص مقاله "پلاسماجت بینی گوشتی چیست؟" را مطالعه نمایید.
برای مشاوره و رزرو وقت در مرکز زیبایی آوا بیوتی با ما تماس بگیرید. 88502120 - 021

نویسنده و محقق : اشکان ارشادی از کرمانشاه 
بحر در شعر و وزن اصلا چیست؟ 
بحر در لغت بمعنی شکافی فراخ است که آب درون آن جایگیر می شود و پهنه ای به نام بحر بمعنی دریا را بوجود میاورد ولی در شعر و اوزان عروضی ، بحر از در کنار هم نشستن ارکان بوجود می آید. و کیفیت وزن و آهنگ شعر را رقم می زند. از تکرار یا ترکیب یک یا چند رکن عروضی بحرها بوجود میاد. 
خلیل بن احمد در قرن دوم هجری زندگی میکرده و در ۱۷۰ هجری قمری وفات نموده ، ایشان بر وزن فعل یا همان افاعیل
استرس و بی خیالی باید به تعادل برسند تا درس خواندن اتفاق بیفتد. تز به علاوه آنتی تز، سنتز را ایجاد میکند. این به طور خلاصه تضاد دیالکتیکی است که مارکس از آن می‌گوید. مثلا بورژوا و سرمایه داری انقلاب بورژازی را بوجود می‌آورند. هر چیزی که بخواهد اتفاق بیفتد باید یک تضاد ایجاد شود، و یک تعادل هم در این تضاد بوجود بیاید تا سنتز رخ دهد.
مثلا تضادی که در یک رابطه ی زن و مرد است، تضاد قدرت زن و قدرت مرد است. اگر یک طرف قدرتش بیشتر شود، ظلم اتفاق می‌اف
به هرز گردی چرخ های خودرو قبل از شروع حرکت تیک آف گویند که در ابتدا با صدای جیغ_لاستیک ها و بعد دود برخاسته شده از لاستیک ها همراه است که هیجان وافری را برای راننده و بینندگان به ارمغان می آورد.
تیک آف به این دلیل بوجود می آید قدرت موتور بسیار زیادتر از آن مقدار که برای شروع حرکت لازم است به چرخ ها می رسد.این قدرت که به صورت آنی به چرخ ها منتقل می شود باعث بوجود آمدن هرزگردی و کم شدن تماس بین لاستیک و جاده می شود و با ادامه یافتن و حرکت کردن خودرو
به طور خلاصه وظیفه اصلی برد پاور ( تغذیه) تلویزیون،
تبدیل ولتاژ ac به ولتاژهای dc مورد نیاز طبقات مختلف است. با ورود برق ۲۲۰v به ورودی برد پاور ، عمل یکسوسازی توسط پل دیود انجام شده و توسط خازن صافی، ریپل از بین رفته و یک ولتاژ dc کاملا ثابت در خروجی ظاهر می شود.
ولتاژ dc تولید شده که حدود ۳۰۰v است وارد ترانزیستورهای FET سوئیچینگ می شود. ترانزیستور سوئیچینگ توسط یک مدار کنترل ( IC تغذیه) با سرعت خیلی بالا به حالت خاموش و روشن در می آید که نتیجه آن تولید
دوچرخه اش را به دیوار تکیه داد و با متانت وارد کتابفروشی شد. خیلی صمیمی و گرم احوال پرسی کرد و نظرم را راجع به کتابها پرسید.
از آن نجابت زیرپوستی و کت و شلوار اتوکشیده برنمی آمد که بیخود اینقدر هماهنگ باشند. بوی موهای تازه کوتاه شده اش خوب به مشامم میرسید. دقایقی با شادی بسیار صحبت کردیم و کتابی که من معرفی کرده بودم را خریدند و رفتند. بعد از آنکه رفتند همکارم که سالها قبل تر از من در کتابفروشی کار میکند، گفت: هیچ میدانی او که بود؟ معاون شرکت بی
اولین پست وبلاگه و آدم دوست نداره چیزهای بد بگه ،اما خب قضیه اینه که من اونجور که باد در غبغب می انداختم که خب دارم معماری میخونم و با رتبه 9 دانشگاه شریعتی قبول شدم احساس نمیکنم در مسیر درست قرار گرفتم!و بین دوراهی اینکه این ترم کرونایی رو حذف کنم یا خرامان خرامان جلو برم و فقط پاسش کنم گیر کردم.هیچ کس برای زندگی و کارش یه همچین رزومه ای نمیخواد اما چه بخوام چه نخوام ،باید قبول کنم که اینطور پیش رفته و تاحالا چیزی برای افتخار کردن بهش ندارم.ا
*معنای تکبر*

” تکبّر فقط این نیست که قیافه بگیریم، باد به غبغب بیندازیم یا صدایمان را کلفت کنیم، اینها صورت‌های ابتدایی و کودکانهٔ تکبّر هستند. اگر حرفِ حقّی به ما عرضه شد و آن را نپذیرفتیم، در واقع «متکبّر» هستیم، به همین سادگی! امام صادق (ع) می‌فرمایند: «إنّما الکبرُ إنکارُ الحَقِّ؛ به درستی که تکبّر چیزی نیست جز انکارکردن حق.»
آدمیزاد موجودِ زرنگی است، می‌داند اگر قیافه بگیرد هیچ کس او را تحویل نخواهد گرفت. لذا در ظاهر تواضع می‌کند و
از شیشه هایی که پشت آن رنگ شده در موارد مختلفی از جمله فضاهای آموزشی-بهداشتی، ساختمان های تجاری و مسکونی استفاده می گردد. و با توجه به کیفیت و طول عمر این محصول دامنه ی آن هر روز گسترده تر می شود. در حال حاضر با توجه به توسعه علم نانو و بوجود آمدن رنگ های سرامیکی در چند سال اخیر استفاده از شیشه جهت مصارف مختلف جایگزین محصولات سنتی قبل گردیده، یکی از مواردی که به آن می شود اشاره کرد استفاده از شیشه به جای وایت بردهای معمولی بنام گلسبرد و همچنین
اجرای اشتباه

انتخاب اشتباه مجری اجرای سقف کاذب یا به اصطلاح رابیتس‌بند که موارد کیفی را رعایت نکند ممکن است موجب بروز موارد ذیل گردد:
- اجرای تراز ناصحیح در مقاطعی که پس از سفیدکاری به شدت به چشم آمده و ارتفاع دیوارهای محیطی در هر قسمت با قسمت دیگر اختلاف دارند یا شکل‌های طرح سقف در هر قسمت یک ارتفاع متفاوت از قسمت دیگر دارد. شیب درسقف قابل مشاهده است.
- عدم اجرای صحیح جوشکاری و استفاده از نبشی میلگرد نامناسب، عدم استحکام سقف را در پی دارد
ایجاد نشاط و شادابی یکی از مؤثرترین راه ها برای افزایش بهداشت روانی در جامعه است، مدرسه بعنوان یک نهاد می تواند با بوجود آوردن زمینه ها و برنامه هایی باعث هر چه شاداب کردن جامعه شود. اگر در مدرسه شوق زندگی کردن بوجود آید خود به خود اثرگذار بر جامعه خواهد بود. انسان های شاد زندگی خود را تحت کنترل دارند، مسئولیت پذیرند، هدفمند هستند، دید مثبت به زندگی دارند. آینده نگر وامیدوارند و در مقابل مشکلات و سختی ها از پای نمی نشینند، قرآن دین اسلام را د
مدرسه شاد

ادامه مطلب
ایجاد نشاط و شادابی یکی از مؤثرترین راه ها برای افزایش بهداشت روانی در جامعه است، مدرسه بعنوان یک نهاد می تواند با بوجود آوردن زمینه ها و برنامه هایی باعث هر چه شاداب کردن جامعه شود. اگر در مدرسه شوق زندگی کردن بوجود آید خود به خود اثرگذار بر جامعه خواهد بود. انسان های شاد زندگی خود را تحت کنترل دارند، مسئولیت پذیرند، هدفمند هستند، دید مثبت به زندگی دارند. آینده نگر وامیدوارند و در مقابل مشکلات و سختی ها از پای نمی نشینند، قرآن دین اسلام را د
ماشین لباسشویی یکی از مهم ترین وسایل برقی خانه به شمار می‌رود. که مانند هر وسیله‌ی دیگری ممکن است خراب شود و اشکالی در آن بوجود بیاید. یکی از شایع ترین مشکلات ماشین لباسشویی که برای همه‌ی ما ممکن است اتفاق افتاده باشد سر و صدای زیاد آن است، که ممکن است دلایل مختلفی داشته باشد. اما اگر به این سر و صدا ها، هر چند کم، توجه نکنید ممکن است در آینده هزینه‌های زیادی را برای شما بوجود آورد و یا باعث بوجود آمدن مشکلات دیگر شود. پس بهتر است اگر ماشین ل
سال چهارم دانشگاه بود از بس درسخون و با اخلاق بود همه برای همکلامی باهاش سر و دست میشکوندن نمیدونم چرا ولی یه حس حسادت ریزی وقتی میدیدمش وجودمو قلقلک میداد ولی فورا یاد خوبی هایی که در حق خودم کرده بود می افتادم و میزدم تو دهن حسادتم. مگه میشه آدم نسبت به کسی که شب امتحان وقتشو برا آدم خنگی مثل من هدر میداد بی تفاوت باشه؟
هیچ وقت نبوغ ذاتی و تمجید اساتید باعث نشد خودشو تافته جدا بافته بدونه و برای دیدنش به زحمت بیفتیم. اگر احساس میکرد کسی واقع
حادثه ی معدن در استان گلستان همه ی ما را داغدار و مصیبت زده کرده و حداقل کاری که از دست مسئولین بر می آید اینست که علاوه بر اینکه تمام هم و غم خود را صرف حل این مشکلِ بوجود آمده کنند، از خانواده های این عزیزان و ملت ایران صادقانه عذرخواهی کنند و سعی در جبران خسارات و صدمات بوجود آمده بکنند و اینقدر دنبال پیدا کردن یک شخص که تمام مشکلات را به گردن او بیاندازند نباشند.
کمترین کاری که از دست بنده ی حقیر برمی آید اینست که از صمیم قلب به خانواده های
وختی گه
هوایی پؤستˇ أولی هوانوردان آفریقا چافˇ سر پرواز دؤبؤن، یته هواپیما صحرا مئن،
یته کاروانˇ ور بنیشت. خلبان خأس کاروانی‌ئنˇ همرأ ویشتر آشنا وکه، یته چادۊرˇ
مئن چأیی بۊخؤرد ؤ هیتؤ گه گب زأ دؤبؤ خۊ غبغب' باد تودأ یؤ بؤگۊت: "مۊ ای هواپیما
همرأ چن ساعتˇ سر راهی' بۊمأم گه تی کاروان دۊ ما سر شۊنه."
پیرˇ
مرکه یه مینئه اۊن' بپیرأس، ایمأ خئلی رحت بؤگۊت: " خا تی دبخی وختˇ همرأ چی
کار کۊنی؟"
زمانی که HTML پا به عرصه دنیای اینترنت گذاشت، فرض بر این که این زبان تنها برای نمایش متن و عکس بوجود آمده است. عملا در آن زمان، کسی حتی فکر آن را نمی کرد که روزی برسد که اینترنت به خانه های صدها میلیون آدم و بر روی کامپیوترهای شخصی نفوذ کند.HTML زبانی بود که بسیاری از موارد پیشرفته در طراحی در آن لحاظ نشده بود. بعلاوه اینکه این زبان قابلیت تغییر، کاربر پسندی و بسیاری دیگر از مباحثی که در دنیای برنامه نویسی و طراحی با گذشت زمان بوجود آمده اند را در خ
سنگ تراورتن دره بخاری یکی از سنگ های بسیار عالی و بی نظیر برای نمای ساختمان می باشد. دره بخاری یکی از سنگ های برند می باشد که سابقه بسیار خوبی در ساختمان سازی دارد. این سنگ از سالیان پیش در تمامی آب و هوا های کشور در نقاط مختلفی از ایران زمین، به اجرا در آمده و کیفیت و جنس ماندگار خود را حفظ کرده است. از این رو بسیار مورد توجه پیمانکاران و مهندسین کشور قرار دارد. 
سنگ دره بخاری، از جنس سنگ های تراورتن می باشد. این سنگ ها به خاطر تخلخل بالای خود به

لیفت صورت چیست و روشهای آن کدام است؟

لیفت صورت

لیفت صورت روش کشیدن پوست های اضافی صورت برای جوانسازی صورت می باشد که می تواند شامل بالا کشیدن ابروها، رفع افتادگی پلک‌ها، زاویه دار کردن فک، مشخص کردن خط فک، رفع افتادگی غبغب و افتادگی پایین صورت و … باشد که سبب شادابی و جوان تر نشان دادن پوست شما شود.
ادامه مطلب
افزایش قیمت بنزین، مشکل ساز شد و با شلوغی هایی که روز گذشته در سطح شهر بوجود آمد، وضعیت کشور کمی امنیتی شده و اینترنت در سرتاسر ایران قطع شده است. در چنین شرایطی، قطعا بورس تهران نیز با احتیاط بیشتری به کار خود ادامه خواهد داد. البته من فکر میکنم که امروز، مجلس ایران وارد عمل شود و برای خودشیرینی هم که شده، از اتفاق بوجود آمده به نفع خود و به نفع انتخابات اسفند ماه استفاده کند. در حقیقت، امروز مجلسی ها به عنوان حامی مردم وارد عمل خواهند شد و تل
در اخبار امروز استقلال درج شده بود که قدرت های سنتی آسیا در این دوره راه سخت و پر فراز و نشیبی را باید طی کنند. به غیر تیم ملی فوتبال کشورمان که خبرش را خواندیم عربستان خیلی ضعیف ظاهر شده است بطوریکه با یمن به تساوی دو بر دو رسید و در این گروه فلسطین با برد مقابل ازبکستان و باخت به سنگاپور شرایط ویژه ای را در این گروه بوجود آورده است.
در 

خداوندا ای آرامش محض برای این دل پر خروش من، این بنده ات چندین سال است که عهدو پیمانی با تو بسته است.بارالها این عهد همچنان پابرجاست. نگذار در تصمیم و اراده ام لرزشی بوجود آید. ای امید وهمه کس من تمنا میکنم قبل از پایان عمرم و به پایان رسیدن نفس هایم آن آرزوئی که در دلم پریشانی میکند برآورده فرما....ای مهربانتر از همه کس دوستت دارم.
دیروز همانطور که انتظار میرفت، شاخص کل بورس تهران اگرچه از درصد افت، رکورد نزد، اما از نظر مقدار عددی ریزش، بزرگترین ریزش تاریخ خود را ثبت کرد و 16765 واحد منفی شد. البته این هیجان طبیعی بود. به هر حال، شرایط جدیدی بوجود آمده بود که حداقل افراد تازه وارد، تا به حال با آن مواجه نشده بودند. اما قدیمی های بازار میدانند که این وضعیت نمیتواند زیاد ادامه داشته باشد و نهایتا تا فردا، بازار متعادل خواهد شد. در حقیقت، چیزی که باید فعالان بازار را نگران
ابو علی سینا ،ملقب به حجت الحق ، در سال 370 در نزدیک شهر بخارا به دنیا آمد . وی با خواندن تفسیر کتاب " حکمت الهی فارابی " از نظریات سقراط درس حکمت الهی را فراگرفت و در سن هیجده سالگی ، از تحصیل علوم بی نیاز شد . 
نظریه فلسفی ابن سینا :
در جهان هر چه هست ،به همان دلیل که هست ،جزو وجود است .وجود را خداوند ایجاد کرده است ولی؛ خود خدا ، سر سلسله موجودات نیست . یعنی خداوند که آفریدگار وجود است ، در خارج از حیطه موجودات قرار گرفته و نسبت به موجودات قدیم می ب
کتاب هشت کادو : نگاهی متفاوت به شیوه های عشق ورزی…
کتاب هشت کادونویسنده: مسلم شوبکلائیانتشارات وحدت بخش
معرفی:
نیشی که زن می زند مانند نیشتری است که جراح می زند.سوز دارد اما شیرین است…این ترجمه ی روایتی از امیرالمؤمنین علی (ع) است.توصیه می کنیم مرد ها برای فهم این جمله ی امیرالمؤمنین هم که شده این کتاب را بخوانند.جملات مولا درّ گرانباری است…
بریده کتاب:
امروز بر سر همسرم داد زدم. خب او هم، چنین کرد.اینک از کرده ی خود پشیمانم. اورا نمی دانم.بای
ایجاد نشاط و شادابی یکی از مؤثرترین راه ها برای افزایشبهداشت روانی در جامعه است، مدرسه بعنوان یک نهاد می تواند با بوجود آوردن زمینه ها و برنامه هایی باعث هر چه شاداب کردن جامعه شود. اگر در مدرسه شوق زندگی کردن بوجود آید خود به خود اثرگذار بر جامعه خواهد بود. انسان های شاد زندگی خود را تحت کنترل دارند، مسئولیت پذیرند، هدفمند هستند، دید مثبت به زندگی دارند. آینده نگر وامیدوارند و در مقابل مشکلات و سختی ها از پای نمی نشینند، قرآن دین اسلام ر
پژوهشگران همواره در تلاشند تا ایمنی را در سفرهای هوایی افزایش دهند و با
عیب یابی سریع، از وقوع هرنوع مشکلی در سفرها پیشگیری کنند. اما عموما
شناسایی عیبها در هواپیما کار آسانی نیست. اگر به سیستمها و تجهیزاتی که در
ساخت هواپیما به کار می رود نگاهی بیندازیم، می بینیم که موفقیت در یافتن
عیبهای احتمالی در میان این اجزا یک چالش جدی برای متخصصان است.آنتونی
کروکسفورد و همکارانش در دانشگاه بریستول بریتانیا در حال تکمیل فناوری
نوینی هستند که می
بسم الله الرحمن الرحیم
هرکس این سوره را بخواند میان او و ابلیس حائلی بوجود آورد و آدم شفیع او باشد . 
هرکس بخواند در قیامت او را حساب نکنند  اگر همراه خود داشته باشد از گزند ه و درنده و دشمن و ضلالت ایمن شود و از جمله الذین لا خوف علیهم و لا هم یحزنون (کسانی که  خوف و ناراحتی برایشان نیست ) خواهد بود 

زمانی که محمدعلی به دنیا آمد،بعد از چند روز مشکل پیدا کرد  و در بیمارستان بستری شد.
مصطفی در بخش نوزادان پشت در اتاق نشسته بود ،ازش پرسیدم: مصطفی محمدعلی بهتره؟
گفت: مامان الحمدلله خیلی بهتر شده
ولی من نگران بودم .
مصطفی متوجه نگرانی من شد.
گفت : مامان اینقدر که نگران 
سلامتی جسمش هستی  کمی هم برای عاقبت بخیر شدنش دعا کن . 
بهش گفتم: نگران نباش مصطفی
قبل از اینکه شما به دنیا بیایی از خداوند خواستم که اگر قرار است نسلی از من بوجود بیاد  که در غیر
پژوهشگران همواره در تلاشند تا ایمنی را در سفرهای هوایی افزایش دهند و با
عیب یابی سریع، از وقوع هرنوع مشکلی در سفرها پیشگیری کنند. اما عموما
شناسایی عیبها در هواپیما کار آسانی نیست. اگر به سیستمها و تجهیزاتی که در
ساخت هواپیما به کار می رود نگاهی بیندازیم، می بینیم که موفقیت در یافتن
عیبهای احتمالی در میان این اجزا یک چالش جدی برای متخصصان است.آنتونی
کروکسفورد و همکارانش در دانشگاه بریستول بریتانیا در حال تکمیل فناوری
نوینی هستند که می
سلام دوستان عزیز ...
من یه دختر ۲۶ ساله هستم، یه خواستگار دارم که پسرعموی منه، چند بار اومدن و رفتن و با جواب منفی من مواجه شدن، من هیچ علاقه ای به این خواستگار ندارم، هیچ حسی تو این ده سال که اومدن رفتن تو وجود من نسبت به ایشون پیدا نشده.
چند روز پیش اومدن و من باز ردشون کردم، با خودم که خلوت میکنم میگم زندگی که توش هیچ احساسی از طرف من بوجود نیومده، چه جور میشه شکل بگیره، هم من اذیت میشم، هم اون گناه داره، ازدواج بچه بازی نیست که ریسک کنم و بگم ش
سلام
شادی راه موثری است که در مدرسه میتواند با شگرد های زیادی درست شود
ایجاد نشاط و شادابی یکی از مؤثرترین راه ها برای افزایش بهداشت روانی در جامعه است، مدرسه بعنوان یک نهاد می تواند با بوجود آوردن زمینه ها و برنامه هایی باعث هر چه شاداب کردن جامعه شود. اگر در مدرسه شوق زندگی کردن بوجود آید خود به خود اثرگذار بر جامعه خواهد بود. انسان های شاد زندگی خود را تحت کنترل دارند، مسئولیت پذیرند، هدفمند هستند، دید مثبت به زندگی دارند. آینده نگر وامید
نوشیدنی انرژی زا فوراور فاب
انرژی سریع و بالای این نوشیدنی از عنصری به نام گوآرانا که یک گیاه محبوب در برزیل است، می آید. و انرژی دراز مدت آن از تکنولوژی ADX7 که ترکیبی از گیاهان آداپتوژن و دیگر مکمل های توسعه یافته می باشد که توسط یک دانشمند و محقق روس بوجود آمده است. این تکنولوژی به ورزشکاران دو و میدانی روسیه کمک کرده است که در رقابتهای المپیک بیش از 130 مدال کسب کنند.

FAB Forever Active Boos Energy Drink
نوشیدنی انرژی زای FAB :
یکی از بهترین راههای موجود جهت ب
نوشیدنی انرژی زا
انرژی سریع و بالای نوشیدنی انرژی زا فوراور فاب از عنصری به نام گوآرانا که یک گیاه محبوب در برزیل است، بدست می آید. و انرژی دراز مدت این نوشیدنی انرژی زا از تکنولوژی ADX7 که ترکیبی از گیاهان آداپتوژن و دیگر مکمل های توسعه یافته می باشد که توسط یک دانشمند و محقق روس بوجود آمده است. این تکنولوژی به ورزشکاران دو و میدانی روسیه کمک کرده است که در رقابتهای المپیک بیش از 130 مدال کسب کنند.

FAB Forever Active Boos
یکی از بهترین راههای موجود جهت ب
ھیچى اتفاقی نیست و  اگرم تو دنیا کسیو دیدى یا کاری کردی یا،،،علت داره!یادت نر ھ ى علتى داشته که تو وجود دارى و تو برای ى کارى ساخته شدى      خدا میتونست جات  یکى دیگه بوجود بیاره    البته خدا گفته ما ھمھ چی رو تو6روز آفریدیم ینى ماھم وھمھ اوناییکه بدنیا نیومدن تو اونننن 6روز آفریده شدن !
 اون کار رو درست پیدا کن 

زلزله اغلب باعث بوجود آمدن تغییرات بنیادی در اکوسیستم های مرتبط با آب می شود گاهی اوقات، محیط های تازه بوجود آمده و عوامل همراه آنها مانندph و درجه حرارت باعث رشد نوع خاصی از ویروس ها و باکتری های بیماری زا می شود وجود بیش از حد میکروب ها در آبهای سطحی، بیماری های مرتبط با آب های آلوده سریعتر گسترش می یابد .همچنین تغییرات آب و هوا باعث افزایش شیوع بیماری وبا در سراسر جهان شده است گروه تاسیساتی یزد تهویه آماده اراِئه خدمات در زمینه های

*فروش ف
آپدیت ios ویژگی ها و قابلیت های
پیشرفته ای به سیستم عامل گوشی آیفون اضافه خواهد کرد، به همین دلیل انجام
آپدیت برای گوشی های آیفون توصیه می شود. اما گاهی اوقات انجام آپدیت می
تواند مشکلات نرم افزاری برای برنامه هایی که بر روی گوشی نصب کرده اید
بوجود بیاورد، که سریع خالی شدن شارژ باتری یکی از مشکلاتی است بعد از
آپدیت ios و ایجاد اختلالات نرم افزاری بوجود خواهد آمد.
در این مطلب قصد داریم با بررسی مشکل خالی شدن شارژ باتری iphone X و ارائه راه حل آن را
در این مقاله سعی داریم شما را با کسب درآمد اینترنتی آشناکنیم واقعیت هایی را در این زمینه به شما بگوییم و برای کسب درآمد اینترنتی پیشنهادهایی به شما بدیم.
به جرات میتوان این چنین گفت که دنیا رو میشه به دوقسمت از لحاظ زمانی تقسیم کرد.قبل از بوجود آمدن اینترنت و بعد از بوجود آمدن اینترنت.و همچنین بر همین اساس میتوان کسب و کارها را هم به دو قسمت کسب و کارهای ما قبل از اینترنت و بعد از تولد اینترنت تقسیم کرد.اینترنت به دنیا آمد و با سرعت بسیار زیاد
در این مقاله سعی داریم شما را با کسب درآمد اینترنتی آشناکنیم واقعیت هایی را در این زمینه به شما بگوییم و برای کسب درآمد اینترنتی پیشنهادهایی به شما بدیم.
به جرات میتوان این چنین گفت که دنیا رو میشه به دوقسمت از لحاظ زمانی تقسیم کرد.قبل از بوجود آمدن اینترنت و بعد از بوجود آمدن اینترنت.و همچنین بر همین اساس میتوان کسب و کارها را هم به دو قسمت کسب و کارهای ما قبل از اینترنت و بعد از تولد اینترنت تقسیم کرد.اینترنت به دنیا آمد و با سرعت بسیار زیاد
پرسید: حالت خوب است؟در جواب این پرسش ماندم که چه بگویم، گفتم: همان همیشگی.بی تفاوت گفت: باز هم حالت بد است.گفتم: چه بگویم؟گفت: هرچه دلِ تنگت خواست...این جمله چقدر شبیه به تعارف بود، گفتم: دلِ تنگ من یک دریا دغدغه دارد.گفت: دل نیاز به دغدغه دارد، مثل گل که به خار نیاز دارد.می دانستم مغلطه گر خوبی ست گفتم: دغدغه ها را بگیر مال خودت، دل من نیاز به آرامش دارد.گفت: میان مشکل و دغدغه فرق است. مشکل را تو بوجود می آوری ولی دغدغه تو را بوجود می آورد.مستأصل ما
امنترین مکان برای مخفی شدن مجرمین زندان است؛ پس اگر دیدید یک مجرم حرفه ای با یک جرم ساده به زندان افتاد باید یک علامت سوال در ذهن بوجود آید که شاید یک جرم بسیار سنگین انجام داده و مأمورین در بیرون از زندان دنبال او میگردند.
تایید شدن اثر انگشت در ذیل کاغذ دلیل بر تایید آن سند نیست؛ چون در حالت خواب، بیهوشی و ... میتوان به راحتی از دیگران اثر انگشت گرفت.
والسلام
قرآن میگوید اعتماد نکنید به ظالمین. دیدیم در بعضی کشورهای اسلامی یک بیداری ای بوجود آمد، منتها مثل شعله ای که رویش خاکستر بریزند، خاموش شد. چون رکون کردند به آمریکا و رژیم صهیونیستی/ اگر خدای متعال کمکی کرد به یک ملتی و آن ملت قدر ندانستند، کتکش را میخورند، سیلی اش را میخورند/ ملت ما قدر دانست. امام یادمان داد که چکار کنیم و حرکت کردیم. امروز هم راه همین است و جز ایستادگی مقابل شیاطین و کفار راهی وجود ندارد.
یکی از مشکلات جدی که پس از یک دوره ی سخت یبوست برای هر فردی بوجود می آید شقاق است که دردی به مراتب سخت و دردناک و آزاردهنده است که به دنبال آن راهکارها و ترفندهای متفاوتی وجود دارد که ما در این صفحه به نکاتی جهت درمان خانگی شقاق مقعدی و چگونگی ذرمان در خانه آن میپردازیم .
ادامه مطلب
بچه ها شاید بعد ها یه داستان بنویسم که شخصیت هاش واقعی باشن.
شخصیت هایی که تو زندگیم دیدم و شناختم شون.

این یکی شخصیت مون 
یه گدا گشنه 
آویزون
و پر لز مشکلاتی هست که بچگیش بوجود اورده.
پر از عقده
کینه
حسادت
و عدم عزت نفس هست
از شهری که توش بدنیا اومده بدش میاد و سعی میکنه بقیه رو سرکوفت بزنه.
دنبال تلافی کردن کار های بد هست و چیزای خوبو یادش نمیمونه.
دهنش لقه
بی ادب و بی شعوره.
متاسفانه ترکه.
و اسم ترک ها رو خراب میکنه.
دقیقا یه زالو رو تصور کنی ه
یک کلاس جستار نویسی تا مقاله نویسی دارم میرم این کلاس با تدریس دکتر حامد صفائی پور هست.من واقعا از این کلاس علاوه بر بعد آموزشی اش به عنوان یک نیروی محرکه برای غلبه بر اینرسی زیادی که بعد از نوشتن پایان نامه دکتری در من بوجود آمده استفاده می کنم 
این وبلاگ هم تکلیف همین کلاسه. واقعا هم مفید بوده یعنی هم در من هم در بقیه بیشتر داره به بوجود آمدن روحیه پژوهشی کمک میکنه
هفته قبل با وجود اینرسی خیلی زیادم و بی میلی به ادامه تم تحقیق پایان نامه ام ،
بسمه تعالی
سلام
با عرض پوزش به علت تاخیر بوجود آمده در بارگذاری مطالب (پرسمان حقوقی)به دلیل؛کسالت و بیماری که عارض بنده گشته مدتی قادر به مطالعه و بارگذاری مطالب نیستم،لذا به محض اینکه از بیماری فارغ گردم سریعاً نسبت به ارائه مطالب حقوقی اقدام خواهم کرد.
نیروی میدان مغناطیسی
 یک مدل جدید نشان می دهد که منبع نیروی میدان مغناطیسی زمین ممکن است فلز منیزیمی باشد که از زمان تولدِ زمین، درون هسته اش زندانی شده است! منیزیم چهارمین ماده معمول (از نظر فراوانی) در لایه های بیرونی زمین است. می دانیم که بیشتر هسته زمین از آهن تشکیل شده است و همچنین آهن و منیزیم براحتی ترکیب نمی شوند. بنابراین تا پیش از این در تصور دانشمندان جایی برای وجود منیزیم در هسته زمین وجود نداشت، اما اکنون این تصور تغییر کرده است.
امپاتی حس همدردی و نوع دوستی می باشد ،حسی که انسانها فقط خود را نمی بینند و فقط به فکر امیال و خواسته های خودشان نیستند .انسانها در هر شرایطی که هستند همنوعان خود را درک می کنند و خود را بجای دیگران و در شرایط خاص آنها قرار می دهند.
با تاسف باید بگویم که با گذشت زمان و پیشرفت علم و تکنولوژی ؛ این حس را فراموش کرده اند و فقط دنیای پیرامون خود را در هاله ای از حبابهایی که برای خود و نزدیکان خود بوجود آورده اند ، می بینند.انسانها برای رسیدن به امیال
وختی گه
هوایی پؤستˇ أولی هوانوردان آفریقا چافˇ سر پرواز دؤبؤن، یته هواپیما صحرا مئن،
یته کاروانˇ ور بنیشت. خلبان خأس کاروانی‌ئنˇ همرأ ویشتر آشنا وکه، یته چادۊرˇ
مئن چأیی بۊخؤرد ؤ هیتؤ گه گب زأ دؤبؤ خۊ غبغب' باد تودأ یؤ بؤگۊت: "مۊ ای هواپیما
همرأ چن ساعتˇ سر راهی' بۊمأم گه تی کاروان دۊ ما سر شۊنه."
پیرˇ
مرکه یه مینئه اۊن' بپیرأس، ایمأ خئلی رحت بؤگۊت: " خا تی دبخی وختˇ همرأ چی
کار کۊنی؟"
چاف= ساحل
رهبر معظم انقلاب:
من بروجردی را از یاد نمی‌برم و هیچوقت فراموش نمی‌کنم. غالباً هر وقت که بحث شهدا پیش می آید، شهید بروجردی جلوی چشم من است.
آن چیزی که من از شهید بروجردی احساس کردم و یک احترام عمیقی از او در دل من بوجود آورد، این بود که دیدم این برادر با کمال متانت و با کمال نجابت به چیزی که فکر می‌کند مسئولیت و وظیفه است.

سردار شهید حاج ابراهیم همت:
بروجردی شناخته نشد. نه بر ملت ایران و نه بر تاریخ ما شناخته نشده است. تصور من این است که زمان ب
افراد مناسب برای لیفت صورت
لیفت کردن صورت اصولا برای اصلاح اثرات افزایش سن در افراد 40 تا 60 سال انجام می‌شود. افراد مناسب برای لیفت کردن صورت باید از نظر فیزیکی سالم باشند و در گذشته شرح حالی از یک بیماری جدی نداشته باشند.
برای افرادی که چین‌های عمیقی از کناره بینی تا کناره دهان بوجود آمده است. (چین‌های نازولبیال)
برای افرادی که پوست آویزان و شل شده در لبه استخوان فک تحتانی و در قسمت میانی صورت داشته باشند.
برای افرادی که خطوط عمیقی از گوشه
چندی پیش، مطلبی منتشر شد که در آن به نقل از یکی از وبسایت های مشاوره پوست و مو (poostpedia.com) به بررسی یکی از جدیدترین نوآوری های حوزه زیبایی و جوانسازی پوست یعنی تزریق پروفایلو پرداخته بود.
به طور کلی جوانسازی پوست، شامل ارائه روش هایی برای از بین بردن چین و چروک صورت، پر کردن و حجم دهی به صورت، رفع شلی و افتادگی صورت و محو سیاهی ها و لکه های صورت می باشد. در گذشته برای از بوتاکس و فیلرهای هیالورونیک اسید و حتی تزریق چربی برای حجم دهی و رفع چین و چرو
این روزها به قدری همه دم از دموکراسی می زنند که کم مانده نوزاد فامیل مسیح وار به سخن درآید که:((من هم خواستار دموکراسی ام.))
همین ها که امروز برای دموکراسی یقه جر می دهند اگر هزارسال پیش نفس می کشیدند از اعماق دل فریاد بر می آوردند:((جانم فدای شاه.)) و حتما وقتی از فلسفه ی این دیدگاه می پرسیدی باد به غبغب می انداختند و می فرمودند:((خون شاه خونی است که خدای(خدایان) به آن قوت و لیاقت پادشاهی بخشیده.))
امروز هم اگر  از سینه چاکان دموکراسی بپرسی چرا؟ دُر
سه فاکتوراساسی در انتخاب یک شغل برتر
دانستن این سه فاکتور، عامل بسیار مهمی برای ایجاد کسب وکار در سود دهی بالااست . 

یکی از این حوزه ها شناخت نیاز مردم  و راه حل برای رفع نیاز آنها   دومی حوزه ای که  مشتریان در آنجا تجمع بیشتری بوجود می آورند

سومی کسب وکارهای نوپا و کم رقیب
روش اول : لیفت مختصر صورت
این حالت به کسانی پیشنهاد می شود که دچار افتادگی کمی در ناحیه غبغب هستند.این روش مقداری تهاجمی است .مزیتی که این روش  نسبت به دیگر روشها دارد این است که عمل لیفت کامل صورت را تا مدتها به تعویق می اندازد.بعد از مشاوره  با متخصصین مشخص میشود که این عمل با بی حسی موضعی ، خواب و یا بیهوشی انجام میشود.نتیجه روش جراحی در همه موارد به یک شکل خواهد بود و انتخاب هریک از این موارد به شرایط بیمار بستگی دارد.
روش دوم : لیفت استاندا
کمر درد می‌تواند مشکلات زیادی را بوجود آورد و افراد را از انجام دادن فعالیت‌ها و کارهای روزانه بازدارد. بسیاری از افراد هنگام مواجهه با درد کمر معمولا شروع به ماساژ دادن کمر خود می‌کنند و نمی‌دانند که با این کار ممکن است به کمر و ستون فقرات خود آسیب برسانند. رفلکسولوژی پا روش درمانی معروفی است که می‌تواند کوفتگی، گرفتگی و دردهای کمر را درمان کند. این روش شامل ماساژ دادن نقاطی از پا می‌شود. آن دسته از دردهای کمر که نامشخص بوده و بر اثر آسی
روز جهانی دختران
11 اکتبر از طرف سازمان ملل متحد بعنوان روز جهانی دختران نامیده شده است . دلیل اینکه یک روز در سال را بنام دختران تعین کردند این است که توجه جهانیان را به شرایط سخت و کمبود های اجتماعی دختران در سراسر دنیا جلب کنند.

سابقه تاریخی روز دختر
ایده نامگذاری روز دختران در سال 2003 قسمتی از کمپین Because I am a Girl   بوجود آمده است. در کشور آلمان برای اولین بار در سپتامبر سال 2008 از طرف انجمن Plan International که در حقیقت یک سازمان بین المللی حمایت از
گویا عشق از جنس خاطره است و نسبت به چیزی در گذشته وجود دارد. نوستالژی است که با گذشت زمان و انتزاع هرچه بیشتر از واقعیت و ابژه خویش قوی‌تر می‌گردد. اگر اینطور باشد عشق در لحظه و نسبت به یک چیز موجود بوجود نمی‌آید، به تدریج و نسبت به آنچه از دست رفته شکل میگیرد و تمنایی نسبت به به‌دست آوردن دوباره آن ایجاد میکند و از این رو وصال، عشق را نابود میکند! چون عشق نوستالژی است! سوژه آنرا به وجود می‌آورد چون به درد نوستالژی علاقه بی‌مورد می‌ورزد!
اد
تاریخچه و زیست شناسی بوقلمون
نخستین بار بوقلمون در مکزیک توسط جهان گردان اروپایی مشاهده شد و آنرا با خود به اروپا بردند پس از آن تا سال 1500 میلادی در ایتالیا، فرانسه و اگلستان بوقلمون پرورش داده میشد. با کشف آمریکا مهاجران به خوبی با این پرنده و مزه آن آشنائی داشتند لذا به سرعت پرورش و مصرف بوقلمون در آمریکا گسترش یافت به طوری که هم اکنون ایالات متحده و اتحادیه اروپا به ترتیب اولین و دومین تولید کننده و نیز مصرف کننده گوشت بوقلمون در دنیا می
راههای ایجاد شادی در مدارس
چکیده
ایجاد نشاط و شادابی یکی از مؤثرترین راه ها برای افزایش بهداشت روانی در جامعه است، مدرسه بعنوان یک نهاد می تواند با بوجود آوردن زمینه ها و برنامه هایی باعث هر چه شاداب کردن جامعه شود. اگر در مدرسه شوق زندگی کردن بوجود آید خود به خود اثرگذار بر جامعه خواهد بود. انسان های شاد زندگی خود را تحت کنترل دارند، مسئولیت پذیرند، هدفمند هستند، دید مثبت به زندگی دارند. آینده نگر وامیدوارند و در مقابل مشکلات و سختی ها از پ
افزایش سن با تحلیل رفتن بافت های پوستی صورت و ایجاد چین و چروک سطحی یا عمیق همراه است. عده ای صرفاً برای جوانسازی صورت و رفع چین و چروک های موجود بر روی پوست، به تزریق ژل روی می آورند. اما عده ای، برای حجیم سازی نواحی از صورت مانند لبها، گونه ها، ایجاد زاویه فک و برجسته سازی چونه نیز از ژل ها استفاده می کنند. بنابراین انگیزه تزریق ژل برای هر فرد متفاوت است. لازم به ذکر است که کلمه ی ژل، به جای عبارت فیلر (یا پرکننده) در ایران استفاده می شود و الزا
جدیداً یه الگویی بوجود اومده که شبای آروم به صبح های وحشی ختم میشن. منتظرم ببینم صبح چجوری میخواد سورپرایزم کنه. 
به نظرم من این زندگی رو که همه ازت بخوان بمونی خونه رو بی اندازه دوست دارم. کاش دلیلش انقدر وحشی نبود ولی. اگه درس و استرس‌ش نبود هم که فبها. اگه میتونستم مطمئن شم حال همه‌ی کسایی که باید حالشون خوب باشه خوبه هم که دیگه نور علی نور.
به هر حال قراره تایم های نسبتا مشترکی رو با 28 درس بخونیم. اگه بشه. آخه وقتی همه خوابن من بیدارم و برعک
عیوب سطحی پوست را با ساختار غیر چرب خود پوشش می‌دهد، پوست را نرم نشان می‌دهد، حس راحتی‌ را با ساختار ظریفش بوجود می‌آورد، آرایش چشم را آسوده می‌سازد، عملکرد سایه چشم را با فناوری مخصوصی‌ افزایش می‌دهد که پوست را در برابر پیری زودرس محافظت می‌کند.
قیمت استثنائی: ۴۵،۵۰۰ تومان
خرید محصول: 
https://bit.ly/2whaDJ2
⛔️فضولی در کار خدا موقوف.
گویند روزی ملانصرالدین به دهکده ای می رفت، در بین راه زیر درخت گردوئی به استراحت نشستو در نزدیکی اش بوته کدوئی را دید؛ ملا به فکر فرو رفت که چگونه کدوی به این بزرگی از بوته ی کوچکی بوجود می آیدو گردوی به این کوچکی از درختی به آن بزرگی؟
سرش را به آسمان بلند کرد و گفت: خداوندا! آیا بهتر نبود که کدو را از درخت گردو خلق می کردی و گردو را از بوته کدو؟ در این حال، گردوئی از درخت بر سر ملا افتاد و برق از چشمهایش پرید و سرش را با
یدایش جهان هستی و مراحلی که گذرانده است یکی از پرسش های دیرین بشریت بوده و هست.
هر گاه انسان به آسمان پر ستاره، کوهها، دریاها و. . . خیره می شود با خود می اندیشد که چه کسی و چگونه اینها را بوجود آورد و چه دوران ها و مراحلی را گذارنده است.
در این رابطه ادیان الهی، فلاسفه و متخصصان کیهان شناس و زمین شناس اظهار نظرهائی کرده اند که در اینجا به برخی از آنها اشاره می کنیم:

ادامه مطلب
تاثیر فیلترهای ذهنی بر روابط ما.

ایا تا به حال فکر کرده‌اید چرا دو نفر می‌توانند جهان را به روش‌های مختلفی ببینند؟ و یا از یک اتفاق دو برداشت کاملا متفاوت داشته‌باشند.  حقیقت این است که ما همه چیز را در جهان، از طریق فیلترهای ذهنی شخصی‌مون می‌بینیم. این فیلترهای ذهنی، به خاطر تجربیات، منافع و حتی ویژگی‌های شخصیتی ما (مانند درونگرایی و برونگرایی ) بوجود میان
ادامه مطلب
سیستم های یو پی اس دستگاه خیلی حساسی می باشند.حساس از این نظر که در هنگام بوجود آمدن کوچکترین خطا و ایراد فوراً ارور داده و خاموش می شود یا به حالت بای پس می رود و لوازم برقی و تجهیزات متصله را پشتیبانی نمی کند. در بیشتر این خطاها دستگاه یو پی اس ایراد خاصی نداشته و نیازمند تعمیر اساسی ندارند. پس صاحب یوپی اس می تواند با کمی یادگیری مقاله آموزش عیب یابی UPS ، ایرادات دستگاه ups را برطرف نماید. اساس تعمیر همه لوازم برقی عیب یابی قطعات آن می باشد.
اد
هات چاکلت گانودرما
یک طعم شکلاتی خامه ای لذیذ که فاقد کافئین بوده و با قارچ گانودرما و عصاره مالت غنی سازی شده که باعث بوجود آمدن خواص منحصر بفردی در این محصول شده استدر واقع تنها نوع از محصولات گانودرما که در آن هیچگونه کافئینی وجود ندارد هات چاکلت گانودرما میباشد، قرار گرفتن خواص کاکائو در کنار خواص گانودرما باعث بهبود فرآیند اکسیژن رسانی به مغز میشود که حاصل آن کاهش استرس و بوجود آمدن حس نشاط و سرزندگی میباشد که میتواند به عنوان یک ترک
دنیای سوفی

کتاب «دنیای سوفی» یک رمان خودآموز است با طرح و موضوعی گیرا و دلنشین درباره هستی که در سراسر جهان با استقبال چشمگیری روبرو شده است.
کتاب «دنیای سوفی» تاکنون به ۵۹ زبان برگردانده شده و علاوه بر نوجوانان توجه بزرگسالان را هم به خود جلب کرده است.
رمان با نام سوفی آموندسن دختر نروژی تقریبا پانزده ساله آغاز می‌شود. سوفی یک سری نامه‌های عجیب و غریب از فردی ناشناس دریافت می‌کند. نامه‌ها برای او فرستاده می‌شود ولی شخص دیگری به نام هیلد

دانش ‌آموزان مهم ‌ترین رکن نظام آموزش و پرورش هر کشوری محسوب می ‌شوند. شاد زیستن برای کودک به همان اندازه مهم است که تغدیه خوب، محبت کردن و حفاظت از او اهمیت دارد، زیرا سلامت روحی و روانی و فیزیکی و جسمانی او را تامین می‌ کند.
عواملی که می ‌تواند این سرمایه ملی را برای رشد بهینه و کیفی آماده سازد، مهارت ‌های رفتاری است که در محیط آموخته می ‌شود نه فقط محفوظات علمی. نشاط و شادابی در مدرسه باعث رشد و تکامل همه ابعاد وجودی یک دانش ‌آموز در ب
تقویم ترکی در سده پنجم پیش از میلاد در میان قبایل ترک شمال ختای پدید آمده است. این تقویم بر اساس دوازده حیوان بود: 1) موش. 2) گاو. 3) پلنگ. 4) خرگوش. 5 ) نهنگ. 6) مار. 7) اسب. 8) گوسفند. 9) میمون. 10) مرغ. 11) سگ. 12) خوک. هر کدام از این سالها به باور ترکان معنا و مفهوم خاصی داشتند: موش (آرامش)، گاو (جنگ و آشوب. به گفتة کاشغری چون گاوها به هم فراوان شاخ بزنند و درگیر شوند)، پلنگ (نیکی و بدی با هم)، خرگوش (بدبختی)، نهنگ یا تمساح (فراوانی و ارزانی. زیادی باران. به گفتة کاشغ
نیکوتین عنصر اصلی اعتیادآور تنباکو است. ترکیبی از نیتروژن که در بیشتر گیاهان مانند تنباکو وجود دارد. جالب است بدانید نیکوتین حتی در مواد خوراکی چون گوجه فرنگی، بادمجان، فلفل نیز وجود دارد. نیکوتین در کنار سروتونین در مغز ترشح شده و سبب به وجود آمدن هورمون شادی میشوند. در کمپ ترک سیگار به شما کمک میکنیم تا این ماده را از بدن خود به طور کامل دور کنید. نیکوتین نوعی زهر موثر بروی مغز است که از آن جهت گیج کنندکی حشرات در حشره کش استفاده میشود. این
آر اف فرکشنال سوزنی چیست ؟
آر اف فرکشنال (microneedle fractional RF) یک روش جوانسازی به روز در دنیاست. این روش همانگونه که از نامش پیداست از امواج رادیویی استفاده می کند. آراف فرکشنال با حروف اختصاری MRF نیز شناخته می شود. روش عمل در آر اف فرکشنال به این صورت است که سوزن های بسیار ریزی در پوست وارد می شود. در بین سوزن های وارد شده به پوست امواج رادیویی تبادل می شود. تبادل اموج در باعث ایجاد گرما در قسمت درم پوست می شود. در نتیجه این عمل کلاژن سازی اتفاق می افت

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

چادر برزنت احمد