نتایج جستجو برای عبارت :

دلیل اصلی ایجاد غبغب چیست

یکی از جدیدترین روش های درمان افتادگی غبغب، پلاسماجت غبغب می باشد.
اگر تا بحال نام آن به گوشتان نخورده باشد شاید بپرسید پلاسماجت غبغب چیست؟
در این روش بدون نیاز به تیغ و جراحی افتادگی غبغب درمان می گردد.
اگر بدنبال یک مرکز معتبر در این زمینه هستید پیشنهاد می کنم سری به مرکز پلاسماجت غبغب آوا بیوتی بزنید.
برای کسب اطلاعات بیشتر  درباره هزینه پلاسماجت غبغب، مزایای پلاسماجت غبغب و عوارض پلاسماجت غبغب مقاله "پلاسماجت غبغب چیست؟ | هزینه پلاسماج
دلیل اصلی ایجاد غبغب چیست
وجود یک خط گردن سفت و محکم در زیر چانه،
ظاهری جوان به افراد می دهد درحالی که برخی افراد در ناحیه گردن و زیر چانه
مقداری چربی دارند و این باعث چاق تر دیده شدن فرد می شود و باعث کاهش
اعتماد به نفس و زیبایی می شود. غبغب در اثر سن، سبک زندگی، تحرک کم،
افزایش وزن و عوامل ژنتیکی بوجود می آید.
با جراحی غبغب ،پوست و گوشت زیر گلو که در
اثر افزایش سن شل شده را می توان برداشته و ظاهر صورت را اصلاح نمود. در
این جراحی باقیمانده پوس
غبغب چیست و چرا بوجود می آید؟
افتادگی، آویزانی و پری ناحیه زیر چانه را غبغب میگویند. زیبایی این قسمت به وجود زوایا و خطوط مشخص بستگی دارد ولی غبغب این شاخصه ها را از بین برده و قیافه ای مسن تر، خسته تر و غیر جذابتری به فرد میدهد.
ایجاد غبغب سه علت عمده دارد؛ کوچک و یا عقبتر بودن چانه، تجمع چربی و شل
شدن پوست و عضلات. در مورد چانه علت اصلی ژنتیک و مادرزاد است ولی در افراد
مسن میتواند بدلیل تحلیل استخوان هم ایجاد گردد. جمع شدن چربی میتواند
بدلیل
روش های جلوگیری از افتادگی صورت و غبغب
وجود غبغب در زیر چانه منظره‌ای نیست که کسی آن را دوست داشته باشد. خوشبختانه تمرینات ورزشی ساده‌ای برای از بین بردن غبغب و کاهش چربی در زیر چانه، گلو و گردن وجود دارد که  قصد داریم در این مطلب آنها را بررسی کنیم:
غبغب چیست؟
غبغب
برجستگی یا آویزانی زیر چانه است که در اثر افتادگی عضلات و پوست صورت و
گردن صورت می‌گیرد و ممکن است به صورت مادرزادی در فرد وجود داشته باشد یا
در اثر چاقی فرد چربی زیر چانه جمع ش
روش های جلوگیری از افتادگی صورت و غبغب
وجود غبغب در زیر چانه منظره‌ای نیست که کسی آن را دوست داشته باشد. خوشبختانه تمرینات ورزشی ساده‌ای برای از بین بردن غبغب و کاهش چربی در زیر چانه، گلو و گردن وجود دارد که  قصد داریم در این مطلب آنها را بررسی کنیم:
غبغب چیست؟
غبغب
برجستگی یا آویزانی زیر چانه است که در اثر افتادگی عضلات و پوست صورت و
گردن صورت می‌گیرد و ممکن است به صورت مادرزادی در فرد وجود داشته باشد یا
در اثر چاقی فرد چربی زیر چانه جمع ش
ارزش عقل
ثقة الاسلام کلینی رضوان الله علیه روایت کرده است:
۲٤- علی بن محمد، عن سهل بن زیاد، عن إسماعیل بن مهران، عن بعض رجاله، عن أبی عبد الله علیه السلام قال: العقل دلیل المؤمن.
امام صادق علیه السلام فرمودند: عقل، راهنمای مومن است!
الکافی، تالیف ثقة الاسلام کلینی، جلد ۱، صفحه ۲۵، حدیث ۲۴، چاپ دار الکتب الاسلامیة
غبغب اغلب ممکن است برای افرادی که اضافه وزن دارند پیش بیاید. هرچند بسیاری از مراجعه کنندگان که با مشکل غبغب روبرو هستند مشکلی با وزن یا کم کردن وزن خود ندارند زیرا برای بعضی افراد غبغب ممکن است یک مشکل ژنتیکی باشد که به ارث رسیده باشد.

روش های زیر غیر جراحی هستند و به داشتن پوستی کشیده و مستحکم تر و صورتی بدون افتادگی و بهبود خط چانه و کاهش غبغب کمک می کنند و به شما اجاره می دهند بدون تحمل عوارض جراحی و ریسک بالای آن ها مشکل غبغب را درمان ن
ولایت اهل بیت علیهم السلام و برائت از دشمنان ایشان شرط اصلی شناخت خداست
ثقة الاسلام کلینی قدس الله روحه الشریف روایت کرده است:
۱- الحسین بن محمد، عن معلى بن محمد، عن الحسن بن علی الوشاء قال: حدثنا محمد ابن الفضیل، عن أبی حمزة قال: قال لی أبو جعفر علیه السلام: إنما یعبد الله من یعرف الله، فأما من لا یعرف الله فإنما یعبده هكذا ضلالا قلت: جعلت فداك فما معرفة الله؟ قال: تصدیق الله عز وجل وتصدیق رسوله صلى الله علیه وآله وموالاة علی علیه السلام والا
از دور زیادست دو هفته پس تعطیل و یک هفته قبل تعطیل اووووووووووووووو چقدر زیاد اما از نزدیک همچون ابر در بهاران سریع می رود و سریع می گرید.
استادی می گفت بچه های خوابگاهی از یک کتاب بیشتر به خانه نبرید چون وقت نمی کنید در تعطیلات عید بخوانید متاسفانه آنها دانشجوی باد در غبغب انداخته مکانیک تهران بودند و گفتند نه الا و بلا باید تمام کتاب هارا برای مطالعه در عید به تاراج ببریم. عاقبت با یک چمدان کتاب به خانه خود در شهرستان برگشتند و با یک چمدان پ
تواتر حدیث غدیر در کلام خواجه نصیر الدین طوسی و علامه حلی
علامه حلی رضوان الله علیه می‌نویسد:
قال: و لحدیث الغدیر المتواتر. 
أقول: هذا دلیل آخر على إمامة علی ع و تقریره أن النبی صلى الله علیه و آله قال فی غدیر خم و قد رجع من حجة الوداع معاشر المسلمین أ لست أولى بكم من أنفسكم قالوا بلى قال صلى الله علیه و آله من كنت مولاه فعلی مولاه اللهم وال من والاه و عاد من عاداه و انصر من نصره و اخذل من خذله. و قد نقل المسلمون كافة هذا الحدیث نقلا متواترا .
او (
رزش چگونه به زاویه دار شدن فک کمک می کند
با مشورت رفتن از دو متخصص به نام های درکت اسکات میشل شرایبر متخصص کایروپراکتیک و توانبخشی و تغذیه بالینی و کریستینا اوسوریو مربی یوگا بهترین ورزش ها برای فرم دهی به فک و چانه را با شما در میان می گذاریم. این ورزش ها را میتوانید هفته ای ۲ تا ۳ بار انجام دهید.
به گفته دکتر شرایبر، عضلات گردن غالبا توسعه نیافته و مهار می شوند و تقریبا هرگز حرکات ورزشی برای تقویت آن ها انجام نمی شود. ضعیف شدن این عضلات می ت
لک‌لک کفن‌ و دفن یا لک‌لک مارابو نام یک گونه از سرده لک‌لک‌های گرمسیری است. بسیاری از مردم این پرنده را زشت‌ترین و ترسناک‌ترین پرنده دنیا می دانند. 
لک‌لک‌های مارابو سر و گردن بی موی صورتی رنگ و غبغب بی پر که دارای قابلیت باد کردن است، دارند. همچنین سه متر طول و دوبال و سری شبیه به زامبی‌ دارند.
نمیدانم فرهنگ کشف شجره نامه دانش آموزان در روز اول مدرسه، ایده و حرکت چه کسی بوده دقیقا؟! اگر پیدایش کنم، چنان درسی به او می‌دهم که بیاید از تمام قربانیان این فرهنگ نادرست عذر بخواهد.  
روز اول مدرسه، دانش‌آموزان تک تک باید بلند شوند و شغل پدر را بگویند. آنهایی که پدرانشان شغل بالایی دارند که فبها. بادی در غبغب می‌اندازند و می‌گویند مثلا: پدرم دکتر است، معلم است، کارمند است، نظامی است،...  
من نگاهم به آن بچه‌ای است که استرس دارد و می‌ترسد
نمیدانم فرهنگ کشف شجره‌نامه‌ی دانش‌آموزان در روز اول مدرسه، ایده و حرکتِ چه کسی بوده دقیقا؟! اگر پیدایش کنم، چنان درسی به او می‌دهم که بیاید از تمام قربانیان این فرهنگ نادرست عذر بخواهد.  
روز اول مدرسه، دانش‌آموزان تک تک باید بلند شوند و شغل پدر را بگویند. آنهایی که پدرانشان شغل بالایی دارند که فبها. بادی در غبغب می‌اندازند و می‌گویند مثلا: پدرم دکتر است، معلم است، کارمند است، نظامی است،...  
من نگاهم به آن بچه‌ای است که استرس دارد و می
یکی از جدیدترین متدهای درمانی برای جوانسازی و لیفت صورت، پلاسماجت می باشد.
از جمله کاربردهای آن می توان به پلاسماجت بینی، پلاسماجت پلک، پلاسماجت غبغب اشاره نمود.
جالب است بدانید یکی از بهترین روش ها برای کوچک کردن و لیفت بینی های گوشتی، پلاسماجت می باشد. پیشنهاد می کنم برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص مقاله "پلاسماجت بینی گوشتی چیست؟" را مطالعه نمایید.
برای مشاوره و رزرو وقت در مرکز زیبایی آوا بیوتی با ما تماس بگیرید. 88502120 - 021
دوچرخه اش را به دیوار تکیه داد و با متانت وارد کتابفروشی شد. خیلی صمیمی و گرم احوال پرسی کرد و نظرم را راجع به کتابها پرسید.
از آن نجابت زیرپوستی و کت و شلوار اتوکشیده برنمی آمد که بیخود اینقدر هماهنگ باشند. بوی موهای تازه کوتاه شده اش خوب به مشامم میرسید. دقایقی با شادی بسیار صحبت کردیم و کتابی که من معرفی کرده بودم را خریدند و رفتند. بعد از آنکه رفتند همکارم که سالها قبل تر از من در کتابفروشی کار میکند، گفت: هیچ میدانی او که بود؟ معاون شرکت بی
اولین پست وبلاگه و آدم دوست نداره چیزهای بد بگه ،اما خب قضیه اینه که من اونجور که باد در غبغب می انداختم که خب دارم معماری میخونم و با رتبه 9 دانشگاه شریعتی قبول شدم احساس نمیکنم در مسیر درست قرار گرفتم!و بین دوراهی اینکه این ترم کرونایی رو حذف کنم یا خرامان خرامان جلو برم و فقط پاسش کنم گیر کردم.هیچ کس برای زندگی و کارش یه همچین رزومه ای نمیخواد اما چه بخوام چه نخوام ،باید قبول کنم که اینطور پیش رفته و تاحالا چیزی برای افتخار کردن بهش ندارم.ا
دانستنی؟
آیامیدانید؟ احتمال دارد درسال 6000میلادی علم به حدی پیشرفت كند كه خودرو ها دیگر استفاده نشوند و انسان توسط موج برروی زمین باسرعت بالا حركت كند!!!!!!!!!!
آیامیدانید؟ ترانزیستور قطعه ای الكترونیكی است كه توسط این قطعه انقلابی درجهان ایجادشد وباعث بوجود آمدن عصر اطلاعات وارتباطات شد.تمام وسایل الكترونیكی ارتباطی برای ایجاد ودریافت امواج ازاین قطعه استفاده میكنند.
آیامیدانید؟اگر از زمین فراتر وبسیار زیاد دور شویم  آسمان ها را به صورت
*معنای تکبر*

” تکبّر فقط این نیست که قیافه بگیریم، باد به غبغب بیندازیم یا صدایمان را کلفت کنیم، اینها صورت‌های ابتدایی و کودکانهٔ تکبّر هستند. اگر حرفِ حقّی به ما عرضه شد و آن را نپذیرفتیم، در واقع «متکبّر» هستیم، به همین سادگی! امام صادق (ع) می‌فرمایند: «إنّما الکبرُ إنکارُ الحَقِّ؛ به درستی که تکبّر چیزی نیست جز انکارکردن حق.»
آدمیزاد موجودِ زرنگی است، می‌داند اگر قیافه بگیرد هیچ کس او را تحویل نخواهد گرفت. لذا در ظاهر تواضع می‌کند و
سال چهارم دانشگاه بود از بس درسخون و با اخلاق بود همه برای همکلامی باهاش سر و دست میشکوندن نمیدونم چرا ولی یه حس حسادت ریزی وقتی میدیدمش وجودمو قلقلک میداد ولی فورا یاد خوبی هایی که در حق خودم کرده بود می افتادم و میزدم تو دهن حسادتم. مگه میشه آدم نسبت به کسی که شب امتحان وقتشو برا آدم خنگی مثل من هدر میداد بی تفاوت باشه؟
هیچ وقت نبوغ ذاتی و تمجید اساتید باعث نشد خودشو تافته جدا بافته بدونه و برای دیدنش به زحمت بیفتیم. اگر احساس میکرد کسی واقع
وختی گه
هوایی پؤستˇ أولی هوانوردان آفریقا چافˇ سر پرواز دؤبؤن، یته هواپیما صحرا مئن،
یته کاروانˇ ور بنیشت. خلبان خأس کاروانی‌ئنˇ همرأ ویشتر آشنا وکه، یته چادۊرˇ
مئن چأیی بۊخؤرد ؤ هیتؤ گه گب زأ دؤبؤ خۊ غبغب' باد تودأ یؤ بؤگۊت: "مۊ ای هواپیما
همرأ چن ساعتˇ سر راهی' بۊمأم گه تی کاروان دۊ ما سر شۊنه."
پیرˇ
مرکه یه مینئه اۊن' بپیرأس، ایمأ خئلی رحت بؤگۊت: " خا تی دبخی وختˇ همرأ چی
کار کۊنی؟"

لیفت صورت چیست و روشهای آن کدام است؟

لیفت صورت

لیفت صورت روش کشیدن پوست های اضافی صورت برای جوانسازی صورت می باشد که می تواند شامل بالا کشیدن ابروها، رفع افتادگی پلک‌ها، زاویه دار کردن فک، مشخص کردن خط فک، رفع افتادگی غبغب و افتادگی پایین صورت و … باشد که سبب شادابی و جوان تر نشان دادن پوست شما شود.
ادامه مطلب
کتاب هشت کادو : نگاهی متفاوت به شیوه های عشق ورزی…
کتاب هشت کادونویسنده: مسلم شوبکلائیانتشارات وحدت بخش
معرفی:
نیشی که زن می زند مانند نیشتری است که جراح می زند.سوز دارد اما شیرین است…این ترجمه ی روایتی از امیرالمؤمنین علی (ع) است.توصیه می کنیم مرد ها برای فهم این جمله ی امیرالمؤمنین هم که شده این کتاب را بخوانند.جملات مولا درّ گرانباری است…
بریده کتاب:
امروز بر سر همسرم داد زدم. خب او هم، چنین کرد.اینک از کرده ی خود پشیمانم. اورا نمی دانم.بای

ترک اعتیاد و روش های درمان آن
اگر چه عوارض ثانویه اعتیاد در بین گروهی از معتادین كه به دلیل فقر و تنگدستی امكان تامین هزینه زندگی خود را ندارند ،سبب می شود كه برای خرج اعتیاد خود دست به هر كاری بزنند ، نسبت به سر و وضع و بهداشت فردی بی تفاوت شوند و در یك كلام مشمول تمام صفاتی كه جامعه به معتادان نسبت می دهد باشند اما این عمومیت ندارند و اكثریت معتادان را شامل نمی شود.
 رش ، او را به وادی خلاف سوق می دهد. خوشبختانه مدتی است كه در قوانین تجدید نظ
وختی گه
هوایی پؤستˇ أولی هوانوردان آفریقا چافˇ سر پرواز دؤبؤن، یته هواپیما صحرا مئن،
یته کاروانˇ ور بنیشت. خلبان خأس کاروانی‌ئنˇ همرأ ویشتر آشنا وکه، یته چادۊرˇ
مئن چأیی بۊخؤرد ؤ هیتؤ گه گب زأ دؤبؤ خۊ غبغب' باد تودأ یؤ بؤگۊت: "مۊ ای هواپیما
همرأ چن ساعتˇ سر راهی' بۊمأم گه تی کاروان دۊ ما سر شۊنه."
پیرˇ
مرکه یه مینئه اۊن' بپیرأس، ایمأ خئلی رحت بؤگۊت: " خا تی دبخی وختˇ همرأ چی
کار کۊنی؟"
چاف= ساحل
چندی پیش، مطلبی منتشر شد که در آن به نقل از یکی از وبسایت های مشاوره پوست و مو (poostpedia.com) به بررسی یکی از جدیدترین نوآوری های حوزه زیبایی و جوانسازی پوست یعنی تزریق پروفایلو پرداخته بود.
به طور کلی جوانسازی پوست، شامل ارائه روش هایی برای از بین بردن چین و چروک صورت، پر کردن و حجم دهی به صورت، رفع شلی و افتادگی صورت و محو سیاهی ها و لکه های صورت می باشد. در گذشته برای از بوتاکس و فیلرهای هیالورونیک اسید و حتی تزریق چربی برای حجم دهی و رفع چین و چرو
این روزها به قدری همه دم از دموکراسی می زنند که کم مانده نوزاد فامیل مسیح وار به سخن درآید که:((من هم خواستار دموکراسی ام.))
همین ها که امروز برای دموکراسی یقه جر می دهند اگر هزارسال پیش نفس می کشیدند از اعماق دل فریاد بر می آوردند:((جانم فدای شاه.)) و حتما وقتی از فلسفه ی این دیدگاه می پرسیدی باد به غبغب می انداختند و می فرمودند:((خون شاه خونی است که خدای(خدایان) به آن قوت و لیاقت پادشاهی بخشیده.))
امروز هم اگر  از سینه چاکان دموکراسی بپرسی چرا؟ دُر
بسم الله الرحمن الرحیم
دروس فی كشف المراد فی شرح تجرید الاعتقاد
الدروس علیها كلمة سر، یتم تسلیمها عند التسجیل فی المادة

ت
عنوان الدرس
الرابط

1
مقدمة فی أهمیة دراسة التوحید و الأدوات اللازمة لدراسة علم الكلام

2
الهدف من خلقة الانسان و الانسان الكامل

3
 منهج الكتاب فی بحث التوحید و مقدمات البرهان السینوی

4
 تقریر المحقق الطوسی و العلامة الحلی الى البرهان السینوی

5
برهان الحدوث عند المتكلمین، و ردهم على المادیین و مناقشة الفلاسفة لهم

6
اث
روش اول : لیفت مختصر صورت
این حالت به کسانی پیشنهاد می شود که دچار افتادگی کمی در ناحیه غبغب هستند.این روش مقداری تهاجمی است .مزیتی که این روش  نسبت به دیگر روشها دارد این است که عمل لیفت کامل صورت را تا مدتها به تعویق می اندازد.بعد از مشاوره  با متخصصین مشخص میشود که این عمل با بی حسی موضعی ، خواب و یا بیهوشی انجام میشود.نتیجه روش جراحی در همه موارد به یک شکل خواهد بود و انتخاب هریک از این موارد به شرایط بیمار بستگی دارد.
روش دوم : لیفت استاندا
افزایش سن با تحلیل رفتن بافت های پوستی صورت و ایجاد چین و چروک سطحی یا عمیق همراه است. عده ای صرفاً برای جوانسازی صورت و رفع چین و چروک های موجود بر روی پوست، به تزریق ژل روی می آورند. اما عده ای، برای حجیم سازی نواحی از صورت مانند لبها، گونه ها، ایجاد زاویه فک و برجسته سازی چونه نیز از ژل ها استفاده می کنند. بنابراین انگیزه تزریق ژل برای هر فرد متفاوت است. لازم به ذکر است که کلمه ی ژل، به جای عبارت فیلر (یا پرکننده) در ایران استفاده می شود و الزا
آر اف فرکشنال سوزنی چیست ؟
آر اف فرکشنال (microneedle fractional RF) یک روش جوانسازی به روز در دنیاست. این روش همانگونه که از نامش پیداست از امواج رادیویی استفاده می کند. آراف فرکشنال با حروف اختصاری MRF نیز شناخته می شود. روش عمل در آر اف فرکشنال به این صورت است که سوزن های بسیار ریزی در پوست وارد می شود. در بین سوزن های وارد شده به پوست امواج رادیویی تبادل می شود. تبادل اموج در باعث ایجاد گرما در قسمت درم پوست می شود. در نتیجه این عمل کلاژن سازی اتفاق می افت
روش های جراحی زیبایی بسیاری
وجود دارند که می توانند چربی های اضافی نواحی خاصی از بدن تان مانند شکم،
باسن، ران، بازوها و یا گردن را از بین ببرند. در واقع این روش های زیبا
سازی بدن این نواحی را شکل می‌ دهد. اما باید توجه کنید که این روش های
تناسب اندام برای لاغری مفرط کارآیی ندارند و برای لاغری های موضعی کاربرد
دارند. روش های کوچک شدن شکم و پهلو و آب کردن شکم و پهلو سریع یکی از مواردی است که عمل زیبایی شکم و پهلو به آن می پردازد.

لیپوساکشن
لیپ
مناظره حضرت آقا امام صادق علیه السلام با ابو حنیفه در مورد بطلان قیاس
شیخ مفید رضوان الله علیه روایت کرده است:
محمد بن عبید، عن حماد، عن محمد بن مسلم قال: دخل أبو حنیفة على أبی عبد الله علیه السلام فقال له: إنی رأیت ابنك موسى یصلی والناس یمرون بین یدیه فلا ینهاهم، وفیه ما فیه فقال أبو عبد الله علیه السلام: ادع لی موسى، فلما جاءه قال: یا بنی إن أبا حنیفة یذكر أنك تصلی والناس یمرون بین یدیك فلا تنهاهم، قال: نعم یا أبه إن الذی كنت اصلی له كان أقرب إ
بعد از چند روز استراحت مطلق تو خونه تصمیم گرفتم که خودم رو جمع و جور کنم و به دعوت یکی از دوستان که به تازگی توی بیمه مشغول شده برم و سری به دفترشون بزنم.وقت داشتم و یه کتاب واسه خوندن.بهتر بود با اتوبوس برم.همیشه دوست دارم یه فاصله ی معقولانه بین من و بغل دستیم توی مسیر باشه،توی تاکسی نشستن خیلی صمیمانه هست.چندتا چهارراه که طی شد.جوان بغل دستیم به اصرار پیرمردی رو سرجای خودش نشوند.مرد جا افتاده اصرار داشت که مشکلی با ایستادن نداره.اصلا دوست ن
لیفت صورت و گردن به وسیله عمل جراحی
متأسفانه هرچقدر که شما به‌خوبی از پوست خود مراقبت کنید، گرانش زمین، نور خورشید، عوامل محیطی، سالخوردگی و استرس زندگی روزمره درنهایت ظاهر شما را تحت تأثیر خود قرار می‌دهند و شما نیاز به لیفت صورت و گردن خود پیدا میکنید.
ممکن است به غبغب مبتلا شوید و یا حس کنید که چانه‌ی شما برجستگی قبل را ندارد.
همچنین نوارهایی در زیر چانه‌ی شما ایجادشده و پوست گردن شما شل می‌شود.
زاویه‌ی بین چانه و گردن شما نیز بازتر شد

این که طوفان کرونا واقعا از کدام خراب آبادی و چطور آغازید، محل حرف و حدیث های زیاد است. اما چون شروعش از شرق بود، غرب بادی به غبغب انداخت و رسانه هایش سرمست از اینکه گَزکی تازه برای عرّ و بوق به دست گرفته اند. اما پس از چندی سرِ خرِ این باد کج شد و تیرِ مرض کمانه کرد و به طرف غرب رفت و عورت تکنولوژی و فرهنگ و اخلاق آنان را به تمامی کشف نمود! حکایت غرب در این داستان، قصه پیرمردی بود که اول هِره و کِره اش بلند بود، اما چون ورم اسافل اعضا داشت، دردش
گیتار برقی عزیزم
یکی از خنده دار ترین اشنایی های دنیا رو داشتیم تا برای هم دیگه کسی بشیم که بشه با خیال راحت پیشش هرجور دلمون میخواد باشیم؛خوشحال و خندون یا عصبانی و داغون و افسرده 
ازون معدود ادم های خوبی که فقط کافیه بگی حالت خوب نیست یا دلت گرفته تا سریع یه فوش بذاره بغل اسمت و بگه بیا پیشم .
خوشحالم که باعث شدم اولین ترکتو بدی بیرون و همه بفهمن که چقدر خفنی که بخوام پیش کامران رسول زاده باد به غبغب بندازم و بگم رفیقمه ها

امیدوارم بهترین ب
دستگاه اسکالپشور چیست ؟ SculpSure یکی از گزینه های پیکرتراشی بدن بدون جراحی است که بایستی به آن توجه کنید.
اگر شما گزینه های کاهش چربی شما را در نظر می گیرید و به دنبال اجتناب از لیپوساکشن هستید،
لاغری موضعی با دستگاه پیکرتراشی بدن اسکالپشور ، درمانی بسیار سریع و بدون نقاهت است
بنابراین می توانید بلافاصله به سر کار یا منزل برگردید (و یا حتی به باشگاه بروید)،
بدون اینکه کسی بداند شما آن را انجام داده اید.
دستگاه اسکالپشور چیست و برای کدام قسمت بدن
بهترین مارک پنکیکآیا میدانید که ”رژهای چرب” رخ شما‌را صاف خیس می‌نمایند و در عین هم اکنون استفاده آن‌ها نیز شل خیس میباشد؟ هیچگاه از رژ اشکال درخشان به کار گیری نکنید. این فرمان باعث میگردد که فرو رفتگی ها و برآمدگی های چهره طولانی تر جلوه نمایند و خطوط ذیل دیده نمایانتر گردند. اما می بایست اعتنا داشته باشید از انواعی به کار گیری فرمایید که خیر خیلی چرب، و خیر خیلی کم آب باشند و نسبت به پوستتان رنگ طبیعی داشته باشند و به نیکی روی چهره بخوا
تب برفکی ، یک بیماری ویروسی و عفونی است که جمعیت گاو، گوسفند و بز را مورد هجوم قرار می دهد. تب شدید و ایجاد تاول هایی در سطح زبان و پا از جمله شاخص ترین علائم این بیماری است. این تاول ها به تدریج گسترش یافته و در نهایت پاره می شوند. از سایر علائم این بیماری می توان به موارد زیر اشاره کرد:
بی اشتهایی
کاهش شیر
ورم پستان حیوان
مشکل تنفسی
افسردگی و گوشه گیری حیوان
تب برفکی
ویروس ایجاد کننده این بیماری به طرق مختلف به بدن حیوان راه می یابد. پس از ورود

بسیاری از افراد در قسمت های مختلف بدن خود چربی های ناخواسته و مقاومی دارند که حتی با رژیم و ورزش هم نمی توانند آنها را آب کنند. این چربی های موضعی که خلاص شدن از آنها می تواند بسیار دشوار باشد، ممکن است پس از بارداری و در نواحی شکم، پهلو، ران ها یا پشت، به وجود آمده باشند لیپوساکشن روش برداشتن چربی های اضافی بدن است
 در صورتی که وزنی نرمال دارید اما قسمتی از چربی های بدنتان به ورزش و رژیم واکنشی نشان نمی دهند، بهتر است لیپوساکشن را انتخاب ک
آراف ترماژ چیست؟
یکی از جدیدترین روش های جوانسازی پوست،آراف ترماژه.این روش کاملا جدید و غیرتهاجمی و مطمنه و عوارض جراحی را نداره و پس از ان بیمار سریعا به کار خود برمیگرده و برای همه انواع پوست قابل اجراست و عوارض لیزر را نیز ندارد.
در این روش از امواج رادیوفرکانسی برای ایجاد گرمایش یک دست در لایه زیرجلد پوست استفاده می شه. این اثر گرمایی ملایم با گشاد کردن رگها و افزایش جریان خون، باعث القای فعالیت به سلولهای مسئول تولید کلاژن و ساخت کلاژن
ممکن است تاکنون نام لیپوساکشن را به وفور شنیده باشید یا حتی یکی از نزدیکانتان آن را انجام داده باشد.
اما تا چه حد با روند این جراحی آشنا هستید؟
آیا تا به حال به انجام آن فکر کرده اید؟
و یا چه تفاوت هایی با جراحی لاغری دارد؟
لیپوساکشن چیست؟
لیپوساکشن روش برداشتن چربی های اضافی بدن است که برای اولین بار در دهه ۸۰ میلادی انجام شد و به شهرت رسید. طی این روش، متخصص زیبایی با دقت و احتیاط چربی های اضافی را از طریق لوله ی تو خالی و کوچکی به نام کانول
هیفده. مقدمۀ هیفده می‌شود این‌که پدرم باید قبل از عید بازنشسته می‌شد. اما خب از آن‌جایی که نمی‌شود یک‌هو بچه‌های مردم را رها کرد، اصولن معلم‌هایی که وسط سال تحصیلی بازنشسته می‌شوند تا پایان آن سال تحصیلی کارشان را ادامه می‌دهند تا هم خدا را خوش بیاید و هم کمی آموزش‌وپرورش را بده‌کار کنند! پدر من هم خودش را از این قاعدۀ نانوشته مستثنا نکرد... اما اصل سخنِ هیفده می‌شود این‌که یکی‌دو ساعت پیش، داخل اتاق‌، پشت میزم نشسته‌بودم و
قسمت اول را بخوان قسمت 90
- نه پسرم اما، مردها که زورشان زیاد است که کسی را نمی زنند
مصیب ایستاد و دستانش را بالاسرش گذاشت و گفت هرچی گفتم من دستام خیلی قوین گوش نداد، ننه دیدی آقاجونم نتونست دستاما باز کنه؟ یدی من چقدر قویم؟
در همین وقت نصیر که سر و صدای ما را از سرداب شنیده بود به نزمان آمد و گفت:
- بله که پسر من قویه حالا بگید چی شده
من همه چیز را برای نصیر تعریف کردم و بعد از اینکه با هم کمی حرف زدیم قرار شد مصیب به همراه پدرش به حمام برود چون
تاریخچه و زیست شناسی بوقلمون
نخستین بار بوقلمون در مکزیک توسط جهان گردان اروپایی مشاهده شد و آنرا با خود به اروپا بردند پس از آن تا سال 1500 میلادی در ایتالیا، فرانسه و اگلستان بوقلمون پرورش داده میشد. با کشف آمریکا مهاجران به خوبی با این پرنده و مزه آن آشنائی داشتند لذا به سرعت پرورش و مصرف بوقلمون در آمریکا گسترش یافت به طوری که هم اکنون ایالات متحده و اتحادیه اروپا به ترتیب اولین و دومین تولید کننده و نیز مصرف کننده گوشت بوقلمون در دنیا می
همه سعی میکنن یا میخوان شبیه او باشن و حتی گاهی اداشو در ظاهر در میارن اما هیچوقت حتی نزدیکشم نیستن. او چیزی داره که بقیه ندارن. یه روح بزرگ. یه شخصیت بزرگ و خود ساخته. او ادا در نمیاره واقعا خودش بزرگ هست و بقیه رو هرچقدرم کم از بالا نگاه نمیکنه خودشو برتر نمیدونه با این که هست. با این که میتونه و حق داره که اینجوری باشه. دست همه رو میگیره با این که وظیفه نداره. کمک میکنه تا آدما بهتر بشن و خودشونو پیدا کنن. بقیه رو بالا میکشه. میخواد که به بقی

با افزایش سن شاهد تغییراتی در صورتمان خواهیم بود.با گذشت زمان افراد شاهد چین و چروک روی صورتشان هستند و اغلب افراد به خصوص مدل ها ، بازیگران  به فکر بر طرف کردن این چینها می باشند.روشهای زیادی برای برطرف کردن این چروک ها وجود دارد، مانند لیزر، لایه برداری ،بوتاکس، انواع کرم ها ، لیفت صورت است.
اما کدام روش لیفت صورت برای شما مناسب است ؟
با افزایش سن کلاژن ،الاستین و هیالورونیک اسید پوست کمتر شده و پوست نازکتر می شود و چین های ریز کم کم نما
مرا تُرکی است مشکین موی
و نسرین بوی و سیمین بر
سُها لب، مشتری غبغب،
هلال ابروی و مَه پیکر

چو گردد رام و گیرد جام و
بخشد کام و تابد رخ
بُوَد گلبیز و حالت خیز و
سِحر انگیز و غارتگر

دهانش تنگ و قلبش سنگ و
صلحش جنگ و مِهرش کین
به قد تیر و به مو قیر و
به رخ شیر و به لب شِکّر

چه بر ایوان، چه در
میدان، چه با مستان، چه در بستان
نشیند تُرش و گوید تلخ و
آرد شور و سازد شرّ

چو آید رقص و دزدد ساق و
گردد دور، نشناسم؛
ترنج از شَست و شَست از دست
و دست از پا و پا
رنت - اجاره دستگاه آر اف فرکشنال سوزنی RF Fractional Secret

جوانسازی، درمان اسکار آکنه : همه با آر اف فرکشنال ممکن و شدنی است.
لیفت و جوان سازی صورت و گردن
از بین بردن لک های صورت و چروک های دور چشم و خط خنده
از بین بردن غبغب و لاغر شدن صورت
از بین بردن استریا (ترک چاقی و لاغری و بارداری)

استریا ترک های گاه عمیق گاه خفیف حاصل از چاقی، حاملگی و ... می باشد که در بیشتر مواقع نتیجه درمانی صد در صد نمی دهند.
دستگاه آراف فرکشنال با امواج الکترو مغناطیسی خود تا ح
افراد مناسب برای لیفت صورت
لیفت کردن صورت اصولا برای اصلاح اثرات افزایش سن در افراد 40 تا 60 سال انجام می‌شود. افراد مناسب برای لیفت کردن صورت باید از نظر فیزیکی سالم باشند و در گذشته شرح حالی از یک بیماری جدی نداشته باشند.
برای افرادی که چین‌های عمیقی از کناره بینی تا کناره دهان بوجود آمده است. (چین‌های نازولبیال)
برای افرادی که پوست آویزان و شل شده در لبه استخوان فک تحتانی و در قسمت میانی صورت داشته باشند.
برای افرادی که خطوط عمیقی از گوشه
بهترین مارک کرم پودریه خرده از کرم پودر قابل انعطاف را روی سطح صافی مانند یک دستمال یا این که یک آینه ریخته و به آرامی با یک برس قابل انعطاف به پوست بمالید.بنابراین میتوان به طور یکسان و صحیح از آن بهره برد و معیار آن را کنترل کرد.( یا این که )کرم پودر را روی اسفنج مقداری می ریزید و روی تمام چهره پخش میکنیم تا تماما یک دست شود بعد از آن پشت آن بدون شک پودر بیرنگ را با براش یا این که اسپانج منحصر به فرد پودر روی تمام چهره استعمال کنید. این سبب می شو
یک. بچه و بچه‌تر یک قیچی اسباب بازی آوردند و ایستادند بالای سرم تا موهای خاله سففففیده را مدل جدید بدهند! موبایل دم دست بود و چیلیک یک سلفی گرفتم و استوری گذاشتم. (گاهی اشتراک گذاشتن لحظه‌ها خیلی بهم کیف می‌دهد) امروز ظهر دوستم که بیشتر از سه سال است همدیگر را ندیدیم و حرفی هم رد و بدل نکردیم برایم نوشت چاق شدیاااا سپیده! راستش خبر فوری و شوکه کننده‌ای نبود چون هر روز خودم را در آینه می‌بینم و هر چند وقت یکبار وزن می‌کنم. حتی وقتی عکس می‌گرف
تاثیر افزایش سن بر پوست صورت و روش‌های مقابله با آنافزایش سن بر هر بخشی از بدن اثر می‌گذارد؛ از جمله بر پوست صورت. هر چه سن بالاتر می‌رود و تجربه و خرد آدم بیشتر می‌شود، تغییراتی که در ظاهر بیرونی رخ می‌دهد، افزایش می‌یابد؛ تغییراتی که بیش از همه، در پوست پیشانی قابل مشاهده است...چند تغییر رایج با افزایش سن در پوست صورت ما رخ می‌هد که البته برخی از آنها آشناتر و آشکارترند: پیشانی با پس رفتن خط رویش مو وسیع می‌شود.گوش‌ها اغلب اندکی درازتر
چرا ما یاد نمیگیریم به نظرات کاملا شخصی دیگران که ما هیچ دخل و تصرفی در اون نداریم احترام بذاریم ؟ به خاله ی دوماد چه که دوماد میخواد با دختری ازدواج کنه که قبلا شیرینی خورده ی دیگری بوده ؟ اصلا به اون چه که بخواد بره واسه خودش پرس و جو کنه و بعد با فهمیدن این موضوع فکر کنه کشفیات جدیدی داشته که باید یهویی شب بله برون خواهر زاده ش بریزه تو داریه تا همه رو مثلا آگاه کنه ایهاالناس این دختره قبلا قرار بود ازدواج کنه که بهم خورده ؟ که مجلس نامزدی رو
هوالمحبوب

کتاب توی دستم
است، چشم‌های خسته و بی‌رمقم را دوخته‌ام به کتاب، اما هیچ حالیم نیست که کرول
اوتس چه می‌گوید، صدای بازی پسرها، جسمم را به پای پنجره می‌کشاند، دارند قایم‌باشک بازی می‌کنند، صدای مهدی از همه بلند‌تر است: » آلما
دِسَم گَل، هیوا دسم گَلمَه» روحم دارد جوانه می‌زند، پرت می‌شوم به سال‌های کودکی، به
خانه‌باغ پدربزرگ، به ارتش دوازده-سیزده نفره از نوه‌ها، که عصرهای جمعه در
هزارتوی خانه‌باغ قایم‌باشک بازی می‌کردند.
اولین زبانی که نیاز به یادگیری آن داریم  زبان بدن است و شما نیاز دارید توجه بیشتری به آن بکنید.
پس باید بدانیم زبان بدن چیست؟ زبان بدن یا تنگفت به مجموعه ی رفتارهای غیرکلامی و فیزیکی اطلاق می شود که در آن فرد بدون صحبت کردن قادر به انتقال پیام و برقراری ارتباط با دیگران است.

یادگیری تکنیک‌های زبان بدن باعث می شود که ما در ارتباطات غیر کلامی خود که بخش عمده‌ای از ارتباطات ما را تشکیل می‌دهند توانمندتر شویم و با استفاده بهینه از این تکنیک ه
هلندی 
سفید (White Holand) : 
بوقلمون 
هلندی سفید 
این بوقلمون ها در کشور هلند رشد و نژاد آن ها توسعه و گسترش یافته میباشد . 
در این دربین بوقلمون های وحشی نیز از آمریکا به اروپا صادر شده اند، ولی هلند و اتریش به دسته های سفید 
که یک عدد از آن ها همین مدل میباشد عشق و علاقه مند بوده هست . او‌لین بار، بوقلمون در اوایل قرن 18 میلادی وارد ایالات متحده و بریتانیا شوید و تا سال 1847 نژاد استاندارد این حیوان محفوظ بوده می باشد . امروزه گونه های وایت هلند که به
لیفت با نخ روشی است که برای مقابله با آویزها و چین خوردگیها کار می کند. با افزایش تقاضا برای مراقبت از پوست که در آن کمتر است ، این روش نسبت به گذشته محبوب تر می شود.
سلام و احوالپرسی به عنوان راه حلی برای هم زنان و هم مردان که در مرحله تعهد و زمان بهبودی لازم برای لیفت صورت گام برمی دارند ، نخهای ریز نامرئی که بر روی پوست قرار می گیرند می توانند به نقاطی از چهره برسند که روشهای دیگر نتواند به آن برسد.
لیفت با نخ
این روش شامل تزریق موضوعات زیر پوس
هر روش پزشکی و درمانی که انجام می شود، بدون عارضه و عیب نیست. به همین دلیل است که شعار اصلی سازمان پزشکی «پیشگیری بهتر از درمان است» می باشد. با این وجود روند چاق شدن گاهی خارج از اختیار است و پس از مدتی که به اندام خود نگاه می کنیم، متوجه چاق شدن برخی قسمتها از جمله شکم می شویم. برای درمان می توان از روش لیپوماتیک استفاده کرد. اما این روش با تمام مزایایی که دارد، بدون نقص نیست. در زیر به برخی از معایب لیپوماتیک می پردازیم.
معایب و عوارض لیپوماتی
پیری یک فرآیند طبیعیست که در گذر عمر برای هر کس اتفاق می افتد. ، با گذشت سن و بروز یکسری عوامل محیطی پوست طراوت، شادابی و شفافیت خود را از دست می دهد . داشتن پوستی جوان و شاداب اعتماد به نفس فرد سالمند را افزایش داده و حضور وی در فعالیت‌های اجتماعی را موثرتر می‌کند . امروزه با وجود روش‌هایی برای جوانسازی دیگر جای نگرانی در این مورد وجود ندارد . لیفت صورت جز روش های جوانسازی پوست صورت است . عمل لیفت صورت نیز با روش های مختلفی قابل انجام است . های
این روشی است که در آن پزشک از سوزن های بسیار ریز برای تزریق آنزیم ها ، هورمون ها و ویتامین ها به پوست شما استفاده می کند تا آن را محکم و جوان سازی کند. این روش برای اولین بار در فرانسه توسط دکتر میشل پیستور برای کمک به تسکین درد ناشی از شرایط پزشکی اختراع شد. با این حال ، بعداً ، از آن در پوست آرایشی و بهداشتی برای از بین بردن چربی (اغلب به عنوان جایگزینی برای لیپوساکشن) استفاده شده است.
مزوتراپی
اصطلاح مزو به معنای میانه است. این روش درمانی مزوت
1.ما هم مثل بقیه این روزها رو میگذرونیم،به امید تموم شدن خبرهای بد و به امید،شنیدن بوی بهبود ز اوضاع جهان(: بازی میکنیم.مشق مینویسیم.فیلم سینمایی های شبکه ی پویا رو هر روز میبینن.با گوشی بازی میکنن(مجبوریم آقا مجبور).شبا با هم آنشرلی میبینیم.کتاب میخونیم.بازی میکنیم.آشپزی میکنیم.اونا بهم میریزن و من پشت سرشون جمع میکنم و این چرخه ادامه داره...
2.خدا رو سپاس که نعمت اینترنت رو این روزها به ما ارزانی داشت (: وگرنه دق میکردیم.اینجوری از طریق گروه ها
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، تا به حال برایتان پیش آمده جلوی آینه ژستی بگیرید که بسیار جذاب جلوه کنید، اما با همان ژست مقابل دوربین، عکس‌تان خیلی بد از آب در بیاید؟ همه‌ی ما چنین تجربه‌ای را داریم و شاید احساس کنیم واقعا بد عکسیم! اما صبر کنید! در این مطلب ترفند‌هایی را به شما یاد می‌دهیم که نه تنها جلوی چشم دیگران بدرخشید بلکه در عکس‌ها نیز همان چیزی باشید که دوست دارید. ابروهایتان می‌توانند جادو کنند این یک ترفند به در
نخ لیفت DOUBLE NEEDLE ۴۴۰MM

نخ لیفت(کشیدن با نخ) PDO

از طب سوزنی سنتی برای تحریک جوان سازی بافت استفاده می شود. در این روش سوزن های نازک پر از PDOنخ های (پلی دی اکسانون)حل شدنی، با استفاده از سوزن های ویژه طب سوزنی به داخل پوست تزریق می شود. PDO یک ماده پروتئینی است که به طور گسترده در بخیه زدن  طبی مورد استفاده قرار می گیرد و نخ های PDO قابل جذب هستند. این روش بسیار امن است و حداقل میزان تهاجمی بودن را دارا است. این روش حداقل زمان استراحت را دارد و در درما
با آب و تاب شرح و تفسیر آیه (1) را طبق تحقیقات انجام شده برای پایان نامه اش توضیح می داد. آن قدر اما و اگر کنار هم گذاشته بود که همه سرتا پا گوش بودیم برای فهم اینکه؛ آخرش این خسران چیست و عاقبت این گروه با ضعف ایمانشان به کجا می رسد. وقتی همه توضیحات در شرح خسران از دیدگاه قرآن خلاصه شد در؛ تشبیه به تاجری با سرمایه هنگفت که نهایت نه تنها سودی نمی کند بلکه سرمایه اش را از کف می دهد و این یعنی خسران کننده، دین و دنیا را با هم به باد می دهد، یکی از جمع
چند روز پیش یه عزیزی به پروفایلم تذکر داد ، البته کار خوبی کرد و حق هم داشت ولی بیشتر جمله ای که گفت برام جالب بود ، که یه وقت ممکنه کسی در حین غذا خوردن اونو ببینه و در اون صورت هرچی خورده بالا میاره!خب راستش هیچ به این فکر نکردم که خیلیا حتی موقع خوردن غذا دست از گوشی برنمیدارن و همش صفحات گوشیشونو بالا پایین میکنن! بزارین اینطور براتون بگم :میدونین یکی از سخت‌ترین کارها برای انسان‌های قرن بیست و یکم چیه؟ اینکه یه مدت زمان کوتاهی رو تنها و د
پیری یک فرآیند طبیعیست که در گذر عمر برای هر کس اتفاق می افتد. ، با گذشت سن و بروز یکسری عوامل محیطی پوست طراوت، شادابی و شفافیت خود را از دست می دهد . داشتن پوستی جوان و شاداب اعتماد به نفس فرد سالمند را افزایش داده و حضور وی در فعالیت‌های اجتماعی را موثرتر می‌کند . امروزه با وجود روش‌هایی برای جوانسازی دیگر جای نگرانی در این مورد وجود ندارد . لیفت صورت جز روش های جوانسازی پوست صورت است . عمل لیفت صورت نیز با روش های مختلفی قابل انجام است . های
چند روز پیش یه عزیزی به پروفایلم تذکر داد ، البته کار خوبی کرد و حق هم داشت ولی بیشتر جمله ای که گفت برام جالب بود ، که یه وقت ممکنه کسی در حین غذا خوردن اونو ببینه و در اون صورت هرچی خورده بالا میاره!خب راستش هیچ به این فکر نکردم که خیلیا حتی موقع خوردن غذا دست از گوشی برنمیدارن و همش صفحات گوشیشونو بالا پایین میکنن! بزارین اینطور براتون بگم :میدونین یکی از سخت‌ترین کارها برای انسان‌های قرن بیست و یکم چیه؟ اینکه یه مدت زمان کوتاهی رو تنها و د
احتیاط: نامه‌ای که در ادامه می‌خونید ممکنه حاوی مقادیری اسپویل از کتاب «جمشید خان عمویم، که باد همیشه او را با خود می‌برد» باشه.

جمشید خان عزیز، سلام
نمی‌دانم الان کجا هستید و چه می‌کنید، اما از آنجا که آخرین بار قبل از رفتن، برادرزاده‌تان نکاتی از گذشته را روی بدنتان نوشت تا هر وقت دوباره حافظه‌تان را از دست دادید بتوانید آن وقایع را به یاد آورید، امیدوارم دیگر دردسرهایتان تمام شده و حالتان خوب باشد.
آن اول‌ها که تازه با توانایی پرو
پست قبل: کلیک
مع هذا، ما یه ورژن کوتاه تر داریم برا اون دوستانی که فقط میخوان در ظاهر عنتر نباشن و ریشه و اینا خیلی براشون نیس. سوال اینه: وقتی یکی میاد میگه غمگینم، حالم داره از این دنیا و بی رحمی هاش بهم میخوره، چیکار کنیم؟ 

گل های باغ زندگی! اول از همه، «بفهمید» که اون آدم شما رو محرم خودش دیده و از این بابت یه باد خوشگل ریز بندازین به غبغب همایونی. بعد هم سعی کنید در جایگاه یک محرم وارد عمل بشید:
 به هیچ وجه احساسات بقیه رو مسخره نکنید! 
بر
لیفت صورت
رفع شلی و افتادگی گونه ها و چانه
ازبین بردن خط اخم و خطوط عرضی چین و چروک پیشانی
بازکردن خط خنده
از بین بردن خطوط چین و چروک اطراف چشم،رفع سیاهی زیر چشم و رفع پف و ورم در اطراف آن
بالا بردن گوشه خارجی چشم و ابرو (اثر شبه بوتاکس)
درمان جوش و جای جوش می‌تواند مفید باشد.

طب سوزنی در چه مواردی برای صورت کاربرد دارد؟
طب سوزنی در مواردی مانند خشکی پوست، چربی بیش از حد پوست، منافذ باز پوست، افتادگی صورت و چهره، رفع غبغب، شادابی و جوانسازی
چاقی و سادیسم _ تاحالاواسه چاقی مسخره شدین؟ داشتم توی یکی از این فروم های اینترنتی مطلب میخوندم که یهو این عنوان توجهم جلب کرد… رفت سراغش ببینم موضوع چیه، متوجه شدم که پرسش کننده در واقع از این طریق خواسته دیگران باهاش همدردی کنند. اما در بین جواب هایی که بهش داده بودند، یه جواب برام خیلی جالب بود…
سلام دوست من
من از وقتی خودم رو شناختم چاق بودم اضافه وزنم از ۲ ۳ کیلو شروع شده تا الان که رسیدم به این وزن ۱۱۶ کیلوی فعلیم. شاید الان تو ذهنت ی
چاقی منافاتی با خوش تیپی ندارد و با به کار بردن چند نکته می‌توانید یک مرد چاق و خوش تیپ باشید.

اگر چاق هستید و فکر می‌کنید لباسی به شما نمی‌آید، سخت در اشتباهید. کافی است بدانید چه بپوشید؛ آن وقت یک مرد خوش تیپ خواهید بود. با مجله دلتا همراه باشید تا با لباس مناسب مردان چاق آشنا شوید.
انتخاب لباس‌ هایی با خطوط عمودی
لباس‌هایی که خطوط عمودی دارند، شما را قد بلند‌تر و لاغرتر نشان می‌دهند. لباس‌هایی را که خط‌های پهن و افقی دارند، فراموش کنی
روزی بود و روزگاری 
در یک ده دور پشت کوههای بلند مزرعه ی زیبایی بود که توش پر از حیوانات خونگی 
و جور واجور بود.مرغک قصه ی ما هم با کلی مرغ و البته آقای خروس در یه لونه ی بزرگ 
و قشنگ که مزرعه دار مهربون براشون درست کرده بود زندگی می کرد.
خانم مرغک سر به هوا دم پر طلا و خال خالی همیشه عاشق آواز خوندن اونم تو جاهای 
بلند بود و هرچه حیوونای دیگه و مرغ هاو خروس نصیحتش می کردن که آواز مال تو نیست و 
مال خروس و پرنده های دیگه است قبول نمی کرد که نمی کرد
روزی بود و روزگاری 
در یک ده دور پشت کوههای بلند مزرعه ی زیبایی بود که توش پر از حیوانات خونگی 
و جور واجور بود.مرغک قصه ی ما هم با کلی مرغ و البته آقای خروس در یه لونه ی بزرگ 
و قشنگ که مزرعه دار مهربون براشون درست کرده بود زندگی می کرد.
خانم مرغک سر به هوا دم پر طلا و خال خالی همیشه عاشق آواز خوندن اونم تو جاهای 
بلند بود و هرچه حیوونای دیگه و مرغ هاو خروس نصیحتش می کردن که آواز مال تو نیست و 
مال خروس و پرنده های دیگه است قبول نمی کرد که نمی کرد
بسم الله الرحمن الرحیم .فکر میکنم تابستان پارسال بود، دومین اردوی تحصیلی تابستانه در مشهد مقدس. نماز جماعت مغرب و عشاء را در صحن گوهرشاد، رو به آن ایوان دیدنی و منبر مهدوی خواندیم. بعد از نماز، همراه یکی از رفقا، خط قبله را مستقیم گرفتیم که برویم صحن قدس.
داشتیم از میان درب‌های چوبی شبستان های گوهرشاد رد میشدیم که زائری نوجوان با قدی متوسط، نزدیک رفیقم آمد و سوالی از او پرسید. نفهمید چه میگوید. به من گفت: فلانی! ببین این بنده خدا چه میگوید. رو
یک»
به پرسش از چشمان شما آمده بودیم ...
پاسخی جز اشک برای ما ... صفر بود!
دو:
شاید دیگر نویسنده ها پولدار نباشند ...
یا توی خانه هایشان ... طلا کجا بود؟
ولی ایده هایشان برای دزدیدن ...هنوز جاذبه دارد ...
سه:
مردن توی تابلوی چشم تو ابد دارد ...
می میرم!تا ابد بگیرم از ...چشم های تو!
چهار:
می آئی بالاخره...حتی با دستهای بسته ...برای مجازات!
مثل تابلوی نقد و نسیه ... می نشینم تا که ... نگات کنم!
پنج:
پوره سیب زمینی ... نان تست ...کمی پنیر ویلی ...
خوراک انسان نیست !دربرابر
همه چیز در مورد هزینه های لیفت با نخ
لیفت با نخ یکی از روش های جدید، سریع و غیر جراحی است که برای لیفت صورت و دیگر نقاط بدن مورد استفاده قرار می گیرد. هر چند اثرات لیفت با نخ به شدت اثر عمل لیفتینگ نمی رسد اما طرفداران زیادی دارد. از آن جا که مدت زمان بهبودی و مراقبت های بعد از عمل خاصی ندارد می تواند گزینه خوبی برای افراد با مشغله های زیاد باشد. ماندگاری نخ ها از شش ماه تا چند سال است و بستگی به نوع نخ و متابولیسم بدن شخص تحت درمان دارد. جهت کسب اط
Cray love john  (قسمت اول)
تو آخر موفق شدی روی من بد افزار نصب کنی!
جان:تو باید به من کمک کنی کرای،این بدافزار
نیست،نرم افزار محبته!
کرای:تو یه نابغه ای پسر،آژانس امنیت ملی ایالات
متحده،منو نسبت به هر ویروسی مقاوم کرده بود اما فکر عشق رو دیگه نکرده بود،حالا
چرا باید من به تو اعتماد کنم؟ تو که تمام این مدت سعی داشتی منو هک کنی ، به نظر
نمیاد که یه دوست باشی!
جان:کرای عزیزم،تو یکی از مهمترین ستون اطلاعاتی آمریکا
هستی،من می خوام جلوی جنایت های آمریکا رو
شاید کمی مایه تعجب باشد که از اولین کتابی که به زبان انگلیسی خوانده ام بنویسم اما حداقل به دو دلیل تصمیم گرفتم در اینجا در موردش بنویسم:
اول اینکه حال خودم  خوب است که بالاخره یک کتاب انگلیسی را از اول تا آخرش! مطالعه کردم و گفتم شما را هم در این حال خوبم شریک کنم.
دوم اینکه فکر می کنم چند تا فایده به حالم داشته است که شاید دانستنشان برای دوستانی که انگلیسی خواندنشان در شرایط مشابه من است مفید باشد.

روزی که این کتاب را شروع کردم نهایتاً حدود س
"به نام خداوند زیبایی‌ها"

پیش‌نوشت اول: این متن قرار بود خاطره‌ای باشد کوتاه، در بین خاطرات وبلاگم اما تبدیل شد به چیزی که می‌بینید!
پیش‌نوشت دوم: پیشاپیش به خاطر لهجه نسبتا شیرازی و عامیانه متن که شاید خواندن آن را قدری سخت می‌کند، پوزش می‌طلبم!

همین چند دقیقه پیش از سر جلسه‌ی آزمون جامع علوم پایه که حکم ورود به دوره‌ی بعدی تحصیلی‌ام رو داره، بلند شدم! و شاید اولین نفری بودم که پاسخبرگ رو تحویل دادم! شاید چون عادت دارم برگردم و همه
دلایل افتادگی پوست چیست
>> دلایل افتادگی پوست
افتادگی پوست یکی از اتفاقات شایعی است که همه افراد جامعه آن را در طول عمر خود تجربه می کنند. در حقیقت این عارضه با شل شدن و از دست رفتن یکنواختی و زیبایی پوست اتفاق می افتد.     دلایل افتادگی پوست شامل : افزایش سن، لاغر شدن، استعمال دخانیات، ایجاد تغییرات هورمونی و رژیم های غذایی نامناسب است که زنان را بیش از مردان تحت تاثیر خود قرار می دهد.     زمانی که پوست استحکام خود را از دست می دهد دارای ظا
 در کاشت مو به روش (FUE  یاFIT ) :
فولیکول های مو به وسیله پانچ مستقیما از پشت سر خارج می شوند.

جراح سوراخ های کوچکی توسط سوزن در قسمت های مورد نظر برای کاشت در پوست سر ایجاد کرده و به آرامی موها را در این سوراخ ها قرار می دهد.
در طی یک جلسه درمانی، جراح ممکن است صدها و حتی شاید هزاران تار مو بکارد.
در آخر، پوست سر به مدت چند روز با گاز یا بانداژ پانسمان می شود.

در این روش محل های اهداکننده سریع تر بهبود می یابند. تنها نقطه های ریزی قابل مشاهده اند که ب
عکاسی مادر و کودک می تواند کار دلهر آوری باشد. اما با کمی برنامه ریزی، توجه به روانشناسی خانواده و توجه به اینکه آیا زوایای جالب انتخاب می کنید یا نه، می توانید پرتره های عالی خلق کنید که تا سال ها به یادگار بمانند.
زنان معمولاً نسبت به خودشان در حوزه عکاسی بسیار سخت گیرند (از عکس هایشان راضی نیستند). بنابراین ارزش آن را دارد تا با انجام عکاسی مادر و کودک به نحو احسن، آن ها را شاد کنید. با کمک به مادران برای اینکه پیش از عکاسی آرامش داشته باشند
از جمعه شروع شد.
چشم باز کردم و طبق معمول گوشی را گشتم. هیچ گروه خبری را دنبال نمی‌کنم اما مگر می‌شود اخبارش را هم دنبال نکرد. در گروهی دوستانه بحث کشتن یک سردار بود. ترس در کنار خشمی که دو ماه بود درونم زندگی می‌کرد نشست. «اگر جنگ می‌شد چه؟» باید چکار می‌کردیم؟ خیلی برنامه داشتیم. هنوز راهی طولانی بود و حتی در چند قدم اول برنامه‌هایمان هم حساب نمی‌شدیم! آن چند روز در اظطراب و نمایش و اسطوره‌پروری صدا و سیمای میلی گذشت. سه‌شنبه فاجعه کرما
از جمعه شروع شد.
چشم باز کردم و طبق معمول گوشی را گشتم. هیچ گروه خبری را دنبال نمی‌کنم اما مگر می‌شود اخبارش را هم دنبال نکرد. در گروهی دوستانه بحث کشتن یک سردار بود. ترس در کنار خشمی که دو ماه بود درونم زندگی می‌کرد نشست. «اگر جنگ می‌شد چه؟» باید چکار می‌کردیم؟ خیلی برنامه داشتیم. هنوز راهی طولانی بود و حتی در چند قدم اول برنامه‌هایمان هم حساب نمی‌شدیم! آن چند روز در اظطراب و نمایش و اسطوره‌پروری صدا و سیمای میلی گذشت. سه‌شنبه فاجعه کرما
از جمعه شروع شد.
چشم باز کردم و طبق معمول گوشی را گشتم. هیچ گروه خبری را دنبال نمی‌کنم اما مگر می‌شود اخبارش را هم دنبال نکرد. در گروهی دوستانه بحث کشتن یک سردار بود. ترس در کنار خشمی که دو ماه بود درونم زندگی می‌کرد نشست. «اگر جنگ می‌شد چه؟» باید چکار می‌کردیم؟ خیلی برنامه داشتیم. هنوز راهی طولانی بود و حتی در چند قدم اول برنامه‌هایمان هم حساب نمی‌شدیم! آن چند روز در اضطراب و نمایش و اسطوره‌پروری صدا و سیمای میلی گذشت. سه‌شنبه فاجعه کرما
لیپوماتیک
لیپوماتیک (lipomatic) یا روش جراحی لیپوماتیک یک دستگاه تایید شده از سوی FDA است که امکان لیپوساکشن حجم بالای موثر و ایمن در تمام قسمت‌های بدن با دقت بالا را امکان‌پذیر می‌سازد. در روش لاغری با لیپوماتیک، سلول‌های چربی بدن ابتدا با ابزاری به نام ماسوره به وسیله حرکات ارتعاشی آن تجزیه می‌شوند و سپس چربی به آرامی از بدن جدا می‌شود و این امر توسط دستگاه لیپوماتیک منجر به کاهش وزن و لاغری میشود.
لیپوماتیک یکی از روش های لاغری است که در
جراحی های پوستی به طور کلی به دو دسته ی آرایشی و باز سازی تقسیم می گردد لذا در جراحی های باز سازی به منظور باز گشتن زیبایی فرد عمل صورت می گیرد اما در جراحی های آرایشی عمل به صورت افزایش زیبایی فرد انجام می شود. در مقاله ی زیر به معرفی انواع جراحی های پوستی پرداخته شده است.
جراحی های پوستی در کلینیک پوست و مو :
جراحی های پوست که در کلینیک پوست و مو انجام می پذیرد همگی به شکل دائمی بوده اند و غیر قابل بر گشت می باشند. دائمی بودن این جراحی ها یک امر
پی آر پی یا درمان های PRP یا پلاکت های غنی از پلاسما برای اهداف درمانی و زیبایی و جوانسازی در افراد مورد استفاده قرار می گیرند و معمولاً به مدت ۱۰۰ سال است که رایج شده است.
امروزه این درمان در جراحی ها نیز استفاده می‌ شود و می‌ توان از طریق آن آسیب دیدگی ها و جراحت ها را درمان کرد و همچنین برای اهداف زیبایی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. در آینده و به مرور این جوان سازی ها در بافت چربی خودش را نشان می دهد و هیچ چیزی بهتر از این نیست که از بافت
لیفت با نخ چیست؟
لیفت با نخ یکی از درمان­ های زیبایی در حوزه پوست است که در سال ­های اخیر به دلیل اثرات مطلوب و عوارض اندک محبوبیت یافته است و متقاضیان این روش درمانی، به دنبال یافتن بهترین دکتر لیفت با نخ هستند.
لیفت با نخ نوعی روش درمانی است که در آن از بخیه­ های موقتی برای ایجاد لیفت و کشش ظریف اما مشهود در پوست استفاده می­شود. در این روش، متخصص زیبایی به جای از بین بردن شلی پوست به روش­­هایی چون لیزر درمانی یا بوتاکس، با یک جراحی سرپایی و

برای رفتن به فروشگاه حافظ تجهیز اینجا کلیک کنید
افزایش سن و پیری شاید طبیعی‌ترین و قابل پیش‌بینی‌ترین اتفاقی باشد که برای همه‌ی ما رخ می‌دهد. چه بخواهیم و چه نخواهیم، به مرور زمان پوست ما کیفیت خود را از دست می‌دهد، چین و چروک‌ها به سراغ چهره ما می‌آیند و آرام آرام لبخند آینه به ما کمرنگ و کمرنگ‌تر می‌شود. جست‌وجوی اکسیرهای جوانی و راه‌هایی برای بازیابی زیبایی از دست رفته، قدمتی بسیار طولانی در تاریخ دارد. هرچند که دانشمندان هنوز

یک گاو شیری خوب چه خصوصیاتی دارد؟
فری استال , طراحی فری استالقبل از خرید گاو شیری باید ازسالم وبیمارنبودن آن اطمینان پیدا کنید. باید توجه کنید که گاو مورد نظر به طور مرتب واکسینه شده است وکارت بهداشت دارد. یک گاو سالم،‌تحرک کافی،‌چشمان شفاف، درشت و براق،‌موهای براق و تمیز،‌گوش برجسته و سیخ ،‌پوزه صاف و مرطوب و لب های گشاده دارد.دقت کنید تا حرکت های غیرعادی گاو را با تحرک وشادابی آن اشتباه نگیرید . گاو را حرکت دهید تا ازمناسب بودن فاصل

برای رفتن به فروشگاه حافظ تجهیز اینجا کلیک کنید
افزایش سن و پیری شاید طبیعی‌ترین و قابل پیش‌بینی‌ترین اتفاقی باشد که برای همه‌ی ما رخ می‌دهد. چه بخواهیم و چه نخواهیم، به مرور زمان پوست ما کیفیت خود را از دست می‌دهد، چین و چروک‌ها به سراغ چهره ما می‌آیند و آرام آرام لبخند آینه به ما کمرنگ و کمرنگ‌تر می‌شود. جست‌وجوی اکسیرهای جوانی و راه‌هایی برای بازیابی زیبایی از دست رفته، قدمتی بسیار طولانی در تاریخ دارد. هرچند که دانشمندان هنوز

دم غروبی دست "خود" را گرفتم تا با هم به بالای پشت‌بام برویم. دیدم آخر سال است و من هم که اهل قهر و این حرف‌ها نیستم؛ بهترین فرصت است تا از دلش دربیاورم. فکر کردم شاید ناز و ادا دربیاورد، اما نه خوشبختانه پُرروتر از این حرف‌هاست و به محض اینکه گفتم قصد دارم همین یک‌بار به غار تنهایی‌ام -که همان پشت‌بام است- راهت دهم مثل دیوانه‌ها از جایش جهید و در کسری از ثانیه آماده شد و با نیش بازش که البته این‌بار کمی بانمکش کرده بود، پشت سرم راه افتاد.
کویتیشن
لاغری موضعی با کویتیشن

انجام ورزش و فعالیت بدنی به همراه رژیم غذایی کم کالری، قطعا کاهش وزن را به همراه خواهد داشت. ولی در بعضی از مواقع، مانند زمانیکه میخواهیم این اتفاق سریعتر رخ بدهد و یا برای از بین بردن چربیهای موضعی که در برابر ورزش و رژیم غذایی مقاومت میکنند؛ میتوان از روشهای کمکی جهت رسیدن به این هدف استفاده کرد. از جمله این روشها میتوان از ” کویتیشن ” نام برد. همواره این نکته را به یاد داشته باشید که این روشها کمکی هستند و
پروتز چانه
پروتز چانه
,پروتز چانه و فک,پروتز چانه چیست,پروتز چانه نی نی سایت,پروتز چانه چگونه
است,پروتز چانه با تزریق ژل,پروتز چانه ارزان,پروتز چانه و زاویه فک
توضیحاتی در مورد پروتز چانه
هماهنگی
اجزای صورت و تعادل بین این اجزا باعث زیبا بودن و جذاب تر شدن صورت می
شود. وقتی از نیم رخ به چهرۀ یک فرد طبیعی نگاه می کنیم چانه مختصری عقب تر
از لب پایینی قرار می گیرد. در بعضی از افراد چانه عقب تر از این حد است.
اگر میزان عقب بودن زیاد باشد صورت فرد
پروتز چانه
پروتز چانه
هماهنگی
پروتز چانه
پروتز چانه
هماهنگی
پروتز چانه
پروتز چانه
هماهنگی
پروتز چانه
پروتز چانه
هماهنگی
پروتز چانه
پروتز چانه
هماهنگی
پروتز چانه
پروتز چانه
هماهنگی
پروتز چانه
پروتز چانه
هماهنگی

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

عصر طلایی HI THERE ...